Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsen melyek azok az orvosok,...

Pécsen melyek azok az orvosok, akiket császármetszés esetén érdemes megkeresni?

Figyelt kérdés
Sajnos programozott császárom lesz, de mivel eddig nem ìgy készültem, ezért nem Pécsre jártam. Így, hogy fix időpont lesz, már el merek indulni arra az 1 órás útra. Kérdésem azokhoz a nőkhöz szól, akik jártasak a pécsi szülészeti témában. Nem indokolatlan a császár, egészségügyi dolgok miatt csak így lehetséges, ezért nem olyat keresek akit le kell fizetni, hanem aki lelkiismeretesen dolgozik. :)
2021. júl. 1. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, a kérdésre nem tudom a választ, de nem úgy volt, hogy nem lehet orvost választani?
2021. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel fix időpontban történik a programozott, így be tud hívni akkora, amikor rendel. De lehet Pécsen nem így zajlik, több városban viszont sok ilyet hallani.
2021. júl. 1. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha beindul magától a szülés? Akkor hiába a választott orvos, nem mehet be.
2021. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!