Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek az első császár jól...

Akinek az első császár jól sikerült annak a második is ugyanolyan jó volt?

Figyelt kérdés
Kisfiam császárral született és nagyon jól sikerült, 3 nap után már szaladtam, fájdalomcsillapító nem is kellett, 3 hét után a hegem gyönyörű. Abszolút pozitív élmény. Remélem a második műtét is ilyen lesz ezért kérdezem attól akinek több császár volt, hogy másodjára is tud ilyen jól sikerülni?
2021. júl. 1. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Első rossz volt, csúnya heg lett és több osszenoves.

Második, mint neked az első. Úgy álltam fel, hogy a nővér meg is jegyezte, hogy nem is látszik, hogy műtve voltam. A heg is szépen gyógyult. 1 összenövésem tuti van, mert érezni egy kis dudort egy helyen.

2021. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Derjaderja ***** válasza:
Nekem mind2 jól sikerült, sőt, a másodiknál csak a műtét utáni napon volt bármilyen panaszom. Kb egy hétig kicsit fáradékonyabb voltam, de elláttam mindem feladatomat gond nélkül. De ez szerencse.
2021. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mind a kettő jól sikerült, de a második az különösen. Teljesen pozitív élményként maradt meg.

Már tudtam, hogy kell felállni, mozogni, hogy ne fájjon annyira.

Első éjjel kértem csak fájdalomcsillapítót.

A hegem nagyon szép maradt a második után is.

2021. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A második jobb volt, hamarabb felépültem, nem fájt a fejem, cserébe viszont kötényhasam lett. Szerintem lutri az egész :)
2021. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!