Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsi Szülészeti Klinikán...

Pécsi Szülészeti Klinikán kihez menjek, ha császárral szeretnék szülni? Úgy hallottam ott ez nem probléma, mert "szeretnek" császározni.

Figyelt kérdés

Egészségügyi indok nincs. Olyan válaszokat nem kérek, hogy jajj a természetes jobb, én már döntöttem.


Még Szigetvár van közel, de ott nagyon a természetes szülést nyomják állítólag, szóval esetemben Pécs jobb lenne.



2021. júl. 15. 08:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Igen és tudom, hogy hivatalosan nem lehet választani, de kifizetem, van pénzem, ez nem probléma.
2021. júl. 15. 08:17
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha van pénzed, miért nem magánklinikán szülsz? Akkor nem kéne itt vergődnöd, hogy programozott császárod legyen mindenképp.
2021. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Pécsett szültem, hónapokat voltam a terhespatológián, és sok mindent láttam, hallottam.

Ezek alapján a tapasztalatom az, hogy egyáltalán nem tologatnak mindenkit a műtőbe kérésre! Még az előző császár sem indok rá, ha az aktuális terhességgel minden rendben.

Többször végig hallgattam ahogy ezt kérik a kismamák, és ha nem volt indokolt, akkor rendre 'nem' volt a válasz, és azt mondták, hogy meg kell próbálni természetes úton.

Nekem is ez volt a válasz, pedig tényleg nagyon problémás terhességem volt, de nem olyan jellegű, ami egyértelműen császárt indokolt volna. Meg is próbáltuk, de végül mégis a műtőben fejeztük be.

Szóval ez nem kívánság műsor, és nem megvásárolható előjog.

Nem tartom kizártnak, hogy régebben ez így volt, de ma már ez nem így megy.

Ha nem gond a pénz, akkor ajánlom a DaVinci Magánklinikát!

2021. júl. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Osztom 4 válaszoló véleményét! Ugyan ezt tapasztaltam míg bent voltam 3 hetet.
2021. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Magánklinika. Probléma megoldva.
2021. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4-es köszönöm, de boríték fejében minden megoldható...60 százalek a császárarány a klinikán, biztos vagyok benne van az a pénz, amiért vállalják.

A Da Vincin is gondolkodom még.

2021. júl. 15. 11:59
 7/18 A kérdező kommentje:
És engem nem fognak tudni ledumálni, akkor addig megyek amíg nem találok. Ennyi. :)
2021. júl. 15. 11:59
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha bíróságon akarod tölteni az első gyerekes éved, akkor hajrá! A boríték csúsztatást ma már komolyan büntetik, és nem csak az orvost, hanem a borítékot adót is.

Ha annyi pénzed van, menj magánklinikára.

2021. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Megkerdezhetem,miert akarsz mindenaron csaszart?
2021. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A legfrissebb kórházi statisztikák szerint, amit a Császárvonal oldalán közzé is tettek; Pécsett 43, valamennyi % a császárok aránya, nem 60. (Ha már egyszer ilyen tájékozott vagy, nem árt hiteles forrást használni.)

Ez a szám első sorban azért akkora, mert súlyponti kórház a régióban, és az igazán veszélyeztetett terhességek gondozását csak ott láthatják el a régióban. Ezek sokszor jelentenek császáros szülést, ami megdobja mondjuk egy kisvárosi kórházhoz mérten a császárok arányát. Nem árt ezen elgondolkodni...


A hálapénz adása, és elfogadása pedig ma már bűncselekmény.


Harmadrészt: a szakmai döntésekben Pécsett sokszor orvosi team (több orvos megbeszélése) dönt, nem pedig egyetlen orvos.


Magánklinikát kell felkeresni. Ez sok kellemetlen pillanattól fog megkímélni.

2021. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!