Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik császárral szültek, lett...

Akik császárral szültek, lett később valami fejlődésbeli eltérése a gyereknek? Pl hiperakivitas, figyelemzavar, szenzorosság,fennmaradt primitív reflex, szenzorosság, bármi. Köszi a segítőkész válaszokat.

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 14:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Három gyerekem lett császárral, mindegyik idöközben felnött és egyiknek sem lett semmi problémája.
2021. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Én császárral születtem, semmilyen problémám nem vvolt soha, elég hamar jártam és beszéltem is, nyugodt gyerek voltam. A kislányom császárral született, ő sincs lemaradva, semmilyen hiperaktivitása nincs, ugyanolyan nyugis mint én voltan (persze azért hisztik vannak néha, de nem földön fetrengős)

Nem hinném, hogy a császárnak köze lenne az ilyesmikhez... A sima szülésnél is simán kaphat oxigénhiányt pl, ami okozhat ilyen lemaradásokat, stb. Mindkettőnél benne van a pakliban valami, teljesen mindegy hol jön ki.

2021. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Megirjatok légyszi h program csaszarokrol irtatok v olyanokról, ahol beindult a szülés, csak nem természetesen fejeződött be?

Köszi

2021. júl. 17. 14:25
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Ne haragudj, de ez pont akkora baromság mint a szoptatás vs tápszer.

Nyilván van aki császárral szült és a felsoroltak közöl valamelyik van a gyerekének.

És ettől neked jobb? A te esetedben változtat ez bármit is?

2021. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

2-es vagyok.

Anyumnál 37. hetesen beindult magától a szülés otthon, de szaladtak is a kórházba egyből, mert farfekvéses voltam, így tolták is a műtőbe.

Nálam indított szülés volt, de nem tágultam, fájásaim sem lettek, de a szívhang már nem volt a legjobb a picúromnak ezért császár lett belőle. (10 hónapig szoptattam is :) )

2021. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Szív alakú mehem miatt a fiam nem tudott befordulni,már a 32.hettől pedzegették a császárt,végül 39.héten meg is műtöttek. Szerintem a méhem miatt végig egy pózban volt szegénykém,én látok rajta egy kis görbeséget és meg nem ül és nem mászik. ( kúszik ezerrel és más baja nincs)

Gyógytornász látta 2x is,azt mondta kimozogja ill.gyakorlom vele a térdelést/ mászást.

Tul.képpen ezt nem gondolnám a császár miatt lenne,inkább a nyomi mehem miatt.

2021. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Mi ez? Egy újabb provokatív kwrdés, hogy a császáros anyukák rosszul érezzék magukat?
2021. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Az 1-es vagyok: az elsö sürgösségi császár lett, mert nem tágultam rendesen, a szívhang meg leesett. A másodiknál elvileg megpróbáltuk a természetes utat, de nem fordult be a baba, a harmadik programozott volt a két császár miatt.
2021. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Császárom volt, semmi ilyesmi baja nem lett.
2021. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Az elsőnél sima szülésnek indult, elhúzódó vajúdás miatt (és mert nem tágultam) lett császár.

Másodiknál programcsászár.

Egyiküknek sincs és nem is volt soha semmilyen rendellenessége vagy eltérése, teljesen egészségesek.

2021. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!