Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után meddig normális a...

Szülés után meddig normális a tisztulás?

Figyelt kérdés

Császárom volt 2 hónapja, és még mindig nem múlt el a vérzés. Mostanában 1-2 napra kimarad, és már kezdek örülni, hogy vége, aztán megint kezdődik. Nem nagyon erősen, hanem egy piros nap, meg kettő amikor barnás folyás van. És megint elölről: 2 nap szünet, 3 nap vérzés.

A hat hetes kontrollon minden rendben volt. Nem értem meddig tart még. Vissza kellene menjek az orvoshoz?


És így honnan fogom tudni, ha megjön a menzesz, hogy az már az vagy még mindig a tisztulás?



2021. júl. 24. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne egy orvosi vizsgálat. Nekem mind a 2 császárom után a 6 hetes kontrollon már nem volt vérzés.
2021. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Szerintem is nézesd meg, biztos ami, biztos. Lehet tényleg ennyire elhúzódik, de az is lehet, hogy más áll a dolog mögött. Nekem is császárom volt, tavaly februárban, kb 4 hétig tartott a tisztulásos, pecsételős vérzés, de abbamaradt. Tény, hogy a 6 hetes kontroll után 2 nappal megjött, de már tudtam, hogy az bizony a menstruációm.
2021. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Császár után ezt már megnézetném


Friss pirosnak nem kellene már lennj

2021. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Első császár után 2 hét múlva már nem volt semmi.

Másodiknál a 6 hetes kontrollra úgy mentem, hogy még vérezgettem. Látta is az uh-n, hogy valamiért nem ürül rendesen és kaptam valami cseppeket, hogy ne pangjon bennem, hanem hamarabb kiürüljön.

2021. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapig .Visszamentem kaptam vérzés csillapító cseppet . Nem emlékszem ,hogy pontosan mi is volt a neve.
2021. júl. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8 hét még belefér a normálisba. Egyébként meg hívd fel a nőgyógyászt, kérdezz rá. (És hát olyan is van, hogy amint elmúlna megjön az első menzesz, de ha nálad szünetek vannak, akkor ez nem valószínű.)
2021. júl. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ergam a csepp neve :) de nem verzescsillapito, hanem méhösszehuzo, vagyis gyorsabban ürül ki 🙂
2021. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Èn 4,5 hètig vèreztem aztàn teljesen megszünt majd 7 hèt utàn ùjra elkezdtem vèreni 3 hètig vèreztem mèg.. voltam dokihoz 2 xer is mindent rendben talàlt ,aztàn egyszercsak megszünt. Csàszàrral szültem.
2021. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7 és tényleg. Köszönöm:)
2021. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!