Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után nagyon...

Császármetszés után nagyon fáj az első kakilás?

Figyelt kérdés
3. napom van császár után, de még nem sikerült a nagy dolog. A pisilés is fáj néha. De nem a varrat, hanem mintha a hólyagomba és az alhasamba nyilallna, szúrkálna bele a fájdalom.

2021. aug. 2. 00:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Kiultem egy mobillal es nagyon-nagyon lassan nyomtam kozbe neha fogtam a hasam. Sokkal jobban feltem en is ugy kepzeltem hogy az egeszet a hasambol kell majd nyomni de nem igazan onnan.


Az elso utan siman ment a kovetkezo par nap mulva :)

2021. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fájt de adtak olyan szirupot h meginduljon.
2021. aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kérjél kúpot/tablettát vagy szirupot, hátha az segít


Egyébként én rosszabbnak képzeltem el, fájt, de nem volt vészes.


Együttérzek, kitartást!

2021. aug. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérj egy glicerin kúpot,az kínéletes.
2021. aug. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Hát nálunk alapból adtak keserű sót. Az ügy meghajtott, hogy nyomni nem is nagyon kellett. Viszont 3 nap? Nekem x időn belül produkálni kellett.
2021. aug. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én az első szülésem óta nem nagyon nyomok hanem inkább “engedek”. Császár után (második szülés) is óvatos voltam, de szerencsére semmi extra nem volt. Nagyobb gond volt a katéter miatt a pisilés irányítása.. Kellett legalább 2 hét mire helyre álltak a dolgok.
2021. aug. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Hamar ment el.. Szóval próbálj meg inkább többször WC-re ülni és csak engedni, nem nyomni. Esetleg válts pozíciót, hátha jobb ha magad előtt sámlin van magasabban a lábad (kórházban ez nem hiszem hogy életszerű).
2021. aug. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt maga a tevékenység, nekem konkrétan a WC-n ülés fájt.
2021. aug. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Maga a székelés nem fájt, viszont végig "fogni kellett" a hasamat, mert azt éreztem, szétnyílik a sebem. Persze nem, csak olyan érzés volt.
2021. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Én annyi gyógyszert szedtem be, hogy az nagyon jól meghajtott. Kaptam a kórházi fájdalomcsillapítót és vittem is be. Tudtam, hogy mit fognak adni, lévén hogy 2.csaszarom volt. Ha 2 magnosolvot megiszol, az is jól meghajt...
2021. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!