Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasmenés/hányás szülés beindul...

Hasmenés/hányás szülés beindulása előtt mennyivel jelentkezhet?

Figyelt kérdés

39+2 hetes vagyok és tegnap óta megy a hasam, émelygek (mellette jóslók vannak, illetve derékfájás).


Szülésznőm mondta, hogy a szülés beindulásának előjele lehet a hasmenés és émelygés, esetleg hányás, mivel a szervezetünk ilyenkor természetes módon próbál megtisztulni.


Akinek volt ilyen tünete szülés előtt, az meg tudná írni! Hogy a buli beindulása előtt mennyivel tapasztalta a tüneteket?


2021. aug. 4. 04:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerekkel éjjel indult meg a szülés, és reggeltől volt hasmenésem. Tehát nekem vajúdás közben jött. Hányingerre nem emlékszem hogy lett volna.
2021. aug. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasmenést a szülés megindulása előtti napon tapasztaltam, hányingerem nem volt. Megjegyzem, hogy a hasmenés sem egy betegség esetén fellépőre hasonlított. Nem kellett rohannom a WC-re, nem görcsölt úgy a hasam - szinte természetesnek tűnt.
2021. aug. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiammal egyáltalán nem volt egyik sem.


Most 32 hetes vagyok, kb 1 hete megy a hasam, émelygek és hányok...

2021. aug. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem előtte,hanem szülés közben hánytam,mindkét gyerekkel.
2021. aug. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt wc-re jártam, este indult a buli. Hányingerem a kitolás előtt volt csak, de végül nem hánytam.
2021. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező ez nem törvényszerü,mert nem mindekinél vannak ezek a tünetek,nem mindig szülést jelezhet
2021. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasmenesem nem volt,de a vajudaskor hanytam eleg sokat. Igazabol az osszehuzodasok hatasara hanyhat az ember,nem tudom pontosan a fizikaja-biologiajat.
2021. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hasmenésem egy nappal a szülés előtt volt. Társult hozzá hányinger és rossz közérzet is. Veled mi újság, kérdező? Van valami fejlemény?
2021. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


8-as, tegnap este megszületett a kisbabánk ❤️

2021. aug. 6. 17:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Oh, szívből gratulálok! Jó egészséget az egész családnak! ❤️


#8

2021. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!