Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más Magyarországi kórházban...

Más Magyarországi kórházban is tervezett császárkor a kismamának pcr tesztet kell csináltatnia,ha nincs védettségi igazolványa,vagy ez csak a Veszprémi Csolnoky megyei kórházba protokoll?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Mindenhol ez a protokoll, és nem csak császár, hanem hüvelyi szülés esetén is. Ez országos rendelet.
2021. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
1-es, hüvelyi szülés előtt nem PCR tesztet csinálnak, mivel annak minimum 24 óra kell az eredményhez. Azt gondolom, nem kell magyarázni, hogy a hüvelyi szülés nem tervezetten indul és nem is lehet visszatartani 24 órán át egy PCR teszt eredményre várás miatt.
2021. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Mindkét "fajta" szülés esetén tesztelnek
2021. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de a hüvelyi előtt gyorsteszt van, a programozott császár előtt pedig pcr
2021. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
2-es nem kell 24 óra hozzá, és igen, pcr teszt van hüvelyi esetén is.
2021. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A PCR tesztnek is van pár órán belül eredménye. Mi minden új beteget szűrünk. Kb 3-4 óra múlva már csörög a telefon, ha pozitív az eredmény.
2021. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És, ha pozitív akkor hogyan tovább? Akár hüvelyi, akár császárosnál?
2021. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
El kell különíteni a kismamát. Nem minden kórház fogadhatja a covidos kismamákat, elméletileg át kell szállitani abba a közeli kórházba, ahol fogadhatják, a gyakorlatban viszont nem tudom, hogyan valósul ez meg.
2021. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
:O
2021. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
PCR megvan pár óra alatt is, különösen ha eü. intézmény kéri, nem magánszemély. ;) Nekünk csináltak tesztet helyben a kórházban, már a szülőszobán. A lap, amit adtak róla, azt írja, hogy PCR gyorsteszt volt. Nem tudom, hogy ha pozitív lett volna, mit csinálnak, már a kitolási szakaszban értünk be... Tehát nekem és a férjemnek is kellett, a védettségi igazolványunk meg senkit nem érdekelt. Mondjuk nekem hüvelyi szülésem volt, de a kórház általános szabályzata szerint teszteltek, nem a beavatkozástól függően.
2021. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!