Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szivárog a vizem?

Szivárog a vizem?

Figyelt kérdés

37 hetes terhes vagyok és már kétszer voltam kórházban, mert egy ujjnyira tágultam és fájásaim voltak, mindkétszer 3-5 perces fájások és egy ujjnyira nyíltam. Mindkét esetben hazaengedtek, amikor jó volt a ctg eredmény. Második alkalommal, amikor engedtek haza, az orvos lekezelő volt és szájbarágva magyarázta, hogy akkor kell bejönni, ha 10 percenként jönnek a fájások vagy ha folyik a magzatvíz. Persze én ezt tudom, és mondtam is neki, de mindegy.

Most a mai nap folyamán többször is kijött belőlem valami nyálkás, taknyos dolog, ami gondolom a nyákdugó, de lehet hogy kevés ez a mennyiség, ami kijött és amúgy is zöldes-sárgás.

Figyelem a magzatvízet is, ami lehet, hogy szivárog, nem tudom, mert hol jön ki nedvesség, hol nem. Állandóan pisilnem kell és néha érzem, hogy valami mintha folyna. De félek, hogy megint vaklárma vagy hogy beképzelem.



2021. aug. 15. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:

99%, hogy az inkább folyás és nem magzatvízszivárgás.

Ha a magzatviz lenne akkor pisilés után is “folyna” állandóan, nem marad abba magától.

2021. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez csak valami folyás, nem magzatvíz....
2021. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
folyás lesz,magzatviz nem ilyen
2021. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés :D tényleg csak folyás volt. Azóta a magzatvizem is elfolyt, a kislányom is megszületett, és egyáltalán nem ilyen volt, amikor elfolyt, hanem EGYÉRTELMŰEN elfolyt. 😂😂
2021. szept. 2. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok.kérdés után mikora szültél hányadik hétre?
2021. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Augusztus 26-án szültem pontosan a 39. hétre :D
2021. szept. 2. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdés után még sokáig egyben voltál,sokáig kihuztad
2021. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, igaz, de én azt akkor még nem tudtam, hogy mire is számítsak.. Első gyerek. 😅
2021. szept. 3. 00:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!