Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az igazi szülési fájások, 10...

Az igazi szülési fájások, 10 percesekor az egész pocak fáj vagy csak a derék?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a derekam nem fájt egyetlen egyszer sem. Alul fájt, a szemérembombom környékén. Mint egy nagyon erős menstruációs görcs.
2021. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem végig a derekam akart leszakadni, de én alapból derék fájós vagyok.
2021. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább így az egész hasam. Nem úgy mi t a menstruációs görcs, inkább mintha összepréselték volna vagy nem is tudom mihez hasonlítsam.
2021. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hasam egyáltalán nem fájt, egyszer sem. A derekamba és a lábamba sugárzott nagyon.
2021. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg a medencecsontomba oldalt. (4 voltam)
2021. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
de jó, hogy mindenkinél máshogy volt. első szülés előtt állóknak biztató :D de gondolom az ember valahogy tudja, hogy ez már az?!
2021. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hohó, hogyne éreznéd :D mondjuk nekem menstruációkor is a derekam, medencecsontom, lábaim fájnak, tehát szerintem mindenkinek ahhoz hasonló. Viszont annyira fáj hogy azt nem tudod összekeverni semmivel 😂
2021. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is inkább az alhas a mészszáj az sugárzott felfele
2021. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fájt a derekam, olyan volt inkább, mint egy erős menstruációs görcs. Az első pár órában egyébként én nem tudtam eldönteni, hogy jósló-e vagy a szülés kezdetét jelzi - még kérdést is írtam ki, és minden válaszoló jóslóra tippelt, aztán 12 órán beül megszültem :)
2021. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, mint egy erős menstruációs görcs a hasam aljában. Én már bent feküdtem a kórházban és szóltam, hogy ezek szabályosan 5 percenként jönnek, de nem az egész hasam fáj, feltettek NST-re, ahol a szülésznők is azt mondták, hogy ez csak jósló.. feküdjek vissza aludni. El is hittem nekik, mert én is mindenhol azt olvastam, hogy az egész has megfeszül... aztán 2 óra múlva már a szülőszobán voltam és rá 1,5 órára megszületett a kisfiam.
2021. aug. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!