Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha ovulációs teszttel tudom a...

Ha ovulációs teszttel tudom a fogantatás pontos időpontját, akkor pontosabban meg lehet mondani a szülés idejét?

Figyelt kérdés
Szabályos 26-27 napos ciklus esetén.
2021. aug. 25. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem fognak ezzel az orvosok foglalkozni. Első korai uh-n fognak mérni egy méretet és abból kort becsülni. Mondhatod majd, hogy te teszteltél, de ezt nem veszik semmihez sem alapul. Én váltig állítottam annak idején, hogy a fiam egy héttel korábban fogant, tojtak rá, hogy beszélek (magánorvos, magánkórház), akkor is a mérés alapján írta be. Persze kerek 39. hétre született, ahogy én azt magamnak kiszámoltam és végig 1 héttel nagyobb is volt minden mérete a doki által kimondott koránál.
2021. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert attól, hogy "40 hét" a terhesség, beindulhat hamarabb és később is.
2021. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
baba dönti el mikro szülessne.ultrahang méréskor irnak ki téged,mikro szülsz
2021. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%

Nem.

Mégpedig azért mert a 40 hetet nem a fogantatástól számolják, hisz mikor terhes leszel a petesejt már 2 hetes

2021. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!