Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azt hallottam hogy már nem...

Azt hallottam hogy már nem lehet fogadott orvossal s szülésznővel szülni. Valaki tud erről valamit??

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól hallottad


Illetve lehet, magánintézményben, vagy van olyan állami kórház ahol lehet szerződést kötni ezen célból, megintcsak pénzért (nálunk pl 500e)

2021. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
EGERBEN fogok szülni, valaki Egerről tud valamit,hogy ott mi a helyzet?
2021. aug. 26. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Covid miatt mindehol ez a protokol. Sajáttal max akkor ha épp ügyeletben van.
2021. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom ott mi a helyzet,de én olyan dokihoz járok,aki abban a korhàzban dolgozik,ahol szülni akarok.Azt mondta,mivel hozzá járok,szülhetek majd abban a kórházban.Az hogy ki lesz épp,az a szerencsén mulik.
2021. aug. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Ez nem covid miatti protokoll, ez az új törvény, nem keveredhet a magán és állami ellátás mert veszteség valakinek, nem tudom kinek..., szóval elvileg már nem lehet fogadni, jarhatsz magán terhesgondozásra de elvileg nem szülhetsz annál akihez jártál gondozásra, csak ugyeletben lévő orvossal és szülésznővel.


Hülyeség az egész szerintem is.


Ha Egerbe fogsz szülni, kérdezd meg a kórházat, de gyanítom mivel törvény és az országra vonatkozik, sok újat ok se fognak mondani

2021. aug. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is fogadott nélkül szülni hülyeség, aki akart fogadottal szülni az szülhetet volna.


Aki az ügyeletes annál szülsz,ha abba korházba szülsz ahol terhesgondozásos orvosod dolgozik ha szerencséd van és ő ügyel akkor nála szülsz.

2021. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!