Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miben más a jósló fájás mint...

Miben más a jósló fájás mint az igazi?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel 2szer is úgy fájt a hasam, hogy már elgondolkodtam h ez most akkor igazi-e. Kb ilyen 10/7-es erősségű, de egyszer csak a semmiből jött. 10 perc múlva ismétlődött aztán semmi. De több helyen azt olvasom h az igazi fájás először enyhe, szinte csak keményedés, aztán erősödik. De ha nekem egyből ilyen erősségűekkel fog kezdődni és ez még erősödik akkor én ezt nem fogom kibírni. 😥😥
2021. szept. 6. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A jósló fájás zuhanyozásra elmúlik. A valódi nem.
2021. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hányadik baba?

nekem egyből erőssel kezdődött a másodiknál aztán még erősebb lett.

Az elsőnél meg gyenge fájásból ment át erősbe kb 6 óra alatt.

2021. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első baba
2021. szept. 6. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem fogod kibírni. Minden rendben lesz.
2021. szept. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ügyes leszel nagyon,nagyon erős nő vagy. joslo fájásp ihenésre,zuhanyzásra,sétálásra elmulik pihenésre meg minden. szülési igazi fájás nem mulik el rendszeres
2021. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kibirod nyugi, olyankor olyan erő jön belőled amiről te se tudtad, hol bujkált addig. Nem lesz semmi baj.
2021. szept. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Így, ahogy az első mondja, meleg vízre, sètálásra elmúlik.

Ki fogod birni, nyugi. Most azt hiszed 10/7-es jósló volt, de a valódi fájások semmihez sem foghatóak. Akkor és ott nem így fogod megélni mint ahogy gondolod. Fájni fog nagyon, de ez a világ legtermészetesebb dolga lesz, mivel a végén megismered a pici kincsedet :)

2021. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!