Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindig van tágulási vérzés ha...

Mindig van tágulási vérzés ha beindul a vajúdás? 37+6

Figyelt kérdés
Második babámat várom. Görcsöl az alhasam szinte egyfolytában egy fél órája. Nagyobbik lányommal is így indult, végig csak alhasban görcsöltem viszont vele volt pici rózsaszínes folyásom. Most egyelőre még nincs.

2021. szept. 23. 03:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Majd lesz ha eléggé tágulsz.

Könnyű szülést!

2021. szept. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2. Alkalommal nem volt


Elsővel volt


Úgyh nem törvényszerű

2021. szept. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak magzatvíz elfolyás után, 4 ujjnyinál volt kis rózsaszín váladékozás.
2021. szept. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aztán hajnali 4kor bealudtam úgyhogy csak jósó volt. Voltam wc-n hajnalban meg most is mert eléggé csikar a hasam, remélem ez már a tisztulás jele.
2021. szept. 23. 07:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt az elsőnél! Másodikat várom, 37 hetes vagyok, kíváncsan várom, hogyan lesz most.

Már én is szülnék! :)

Könnyű szülést!

2021. szept. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden váalszolonak,kkönyü gyors szülést.Kérdező tágulási vérzés,nem mindekinek van.tágulsz vérzel 1-2 napon belül szülsz
2021. szept. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt. Este már éreztem fájásokat, másnap d.u 1kor repesztettek burkot, 13.55-kor megszületett, de se vérzés, rózsaszínes folyás, nyákdugó.. semmivel nem találkoztam.
2021. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!