Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 30. hét után mennyi az esély...

30. hét után mennyi az esély arra, hogy befordul a baba? Illetve a 30. héttől hogy zajlott a terhesgondozás? 2 hetente jártatok és a 36tól meg hetente?

Figyelt kérdés
Eddig mindig fejvégű volt, még két hete is, mostanra ez változott.. Mondta a doki, hogy annyira nem örül ennek az állapotnak most, de adott praktikákat, amik elvileg segíthetnek.. ELVILEG... nem aggódom a császáron szerencsére, elég rugalmas vagyok, úgyis úgy lesz, ahogy lennie kell... De örülnék ha többen lennének köztetek, akiknek ezután még befordult a baba! :)
2021. szept. 23. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem kereken 34. héten fordult be. amugy én is csináltam párat a praktikákból, meg a fitlabdán csipőkörzést (nem rugózast!)
2021. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerősnek ekkor fordult vissza fejvégűből farosba, aztán a 34. hétre újra fejvégű volt már.
2021. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 35.héten fordult be, elég fájdalmas és nagyon ijesztő módon 😬
2021. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kettes, valószínű nálunk is ez volt, múlt héten sokat keményedett a hasam, doki szerint lehetett attól.. de akkor még reménykedem :D

Köszi a hozzászólásaitokat!

2021. szept. 23. 15:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

31. héten fejvégű, 33. héten faros majd 35. héten fejvégű 😁 még bőven befordulhat ne aggódj :)

Én 4 hetente jártam a magándokihoz. 36. héten mentem utoljára. Utána minden héten nst.

2021. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még befordulhat a baba.

A terhesgondozás változó. Attól függ, hogy a te orvosodnál mi a trend, illetve a terhességed hogyan zajlik.

Ha minden rendben van 36. héttől, heti 1x NST, de van ahol csak 38. héttől van NST.

Nekem kevés volt a magzatvíz, ezért heti szinten kellett mennem flowmetriára is, illetve heti 1 NST. A végén pedig egy vasàrnap kellett bemennem magzatvíz vizsgálatra + NST a kórházba, és mivel nem tetszett a baba szívhangja a dokinak, beindította a szülést.

Tehát szerintem ez mindenkinél egyéni.

2021. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
magátol befordul majd.hintáztatást,gugolást ajánják
2021. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Milyen praktikákat tudtok?

Olvastam a 4kézlábon lenni, jóga, meleg-hideg vizes borogatást…

Mik vannak még?:)

36.hétbe lépek, és mindig faros:) természetesen, ha császár lesz, akkor az lesz, nem aggódom, de örülnék, ha hozzá tudnàm segíteni a befordulását.. :)

2021. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 8as! :)

Nekem amit a szonográfus mondott, az a sok séta, amit az orvosom, az pedig az alkaron támaszkodás és a fenék kifelé tolása... 🙄

Próbálkozom majd, de én is úgy vagyok vele, hogy lesz ahogy lesz.. :)

2021. szept. 24. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!