Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik a 36-37. Héten szültek...

Akik a 36-37. Héten szültek hogyan indult be a szülés? Volt valami előjele?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egész terhesség alatt sokat keményedtem, 32dik héttől már 1000 volt a méhszájértékem, erre gyógyszert is kaptam, amit betöltött 36dik héten abba kellett hagyni. Szóval ezek már előjelek szerintem :D

Aztán elment a nyákdugó és rá 4 napra, 37 hetesen megszületett. Menstruációs görcsökkel kezdődött, majd elfolyt a magzatvíz. Amúgy nem gondoltam volna, hogy aznap szülök.

2021. szept. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek nagyon hamar beindul elő jelek nélkül.oka van ha 36 és 37-.héten szülsz.krédező hogy vagy félsz talán a szüléstől?
2021. szept. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen eléggé félek mert elég nagy a baba és mivel a 3. Így a tünetek alapján úgy érzem mintha kezdődne valami. Lehet hogy ez csak az én félelmem és semmi alapja. Meg néha kicsit megnyugtató hallani mások sztorijait, mivel nekem az első 2 borzasztó nehéz volt. Egy sürgősségi császár és egy sima szülés volt ahol mindkétszer volt komplikáció is.
2021. szept. 25. 10:14
 4/6 anonim ***** válasza:

37.hetet töltöttem amikor éjjel elfolyt a magzatvíz az ágyban.

Három nappal előtte volt az első ctg-m ahol a gép mutatott fájást de a doki megvizsgált és minden rendben volt. A hasam fájdogált már egy hete de mindent rendben talált a doki és jóslónak mondta.

37+1 napra szültem.

2021. szept. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 35 hetesen indult be teljesen váratlanul minden előjel nélkül. Terhességem alatt 1x sem hánytam, párszor emelyegtem az elején. Csak a hasam nőtt előre felé tényleg szó szerint semmi más nem utalt várandósságra. Hajnalban felpattantam az ágyból és nyákdugó placcsant a földön 😀 folyt valamennyi magzatvíz is. Végül még 2 hetet bent tartották meg engem is a kórházban. 37.heten szültem 😊 volt egy barátnőm egy időben voltunk várandósak és egyidősek vagyunk. Szörnyű terhessége volt. Gyakran volt kórházban is hörcsök minden miatt. Ő végül napra pontosan 40 hétre szült amit legelőször számolt neki az orvos, pedig az elég ritka 😀
2021. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen tünetek vannak kérdező?


Ha 36-37 hetes terhes vagy már fejlett a baba annyira hogy ne legyen baja.

2021. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!