Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hány hétre és hogyan...

Kinek hány hétre és hogyan indult be a szülés? Voltak előjelei, hogy nah pár nap múlva már tuti szülök?

Figyelt kérdés

38+ hetes vagyok,kiváncsi vagyok rá, hogy miből lehet tudni, hogy hamarosan jön a baba?

Nekem hát és szeméremcsont fájdalmaim vannak napok óta, meg haskeményedés, nagyon sürjen járok pisilni, főleg éjszakade egyébb semmi jel, pl.nyákdugó.Nincsennek has fájdalmaim görcseim.

Tudom, hogy még van ideje a babának, de alig várom már leteljen ez a pár nap és a kezemben tartsam.



2021. okt. 19. 00:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Holnap töltöm 40. hetet, én néha úgy érzem már örökre így maradok. :D

Elég aktív vagyok, sok keményedés már eleje óta van, annyi változott, hogy pár napja néha úgy érzem magam mint mikor megjön ilyen göcsölgetést... meg fájnak nagyon csontjaim medence, keresztcsont és főleg a szeméremcsontom pár napja, a baba úgy nyomkodja fejével a hólyagom, hogy mintha kést forgatnának benn, érzem hogy sokkal lejebb van már. De amúgy olyan nehezen hiszem el hogy napokon belül szülök, egész nap jövök, megyek, teszek-veszek.

2021. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A nyákdugó nem ment el?
2021. okt. 19. 19:59
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem ment el még. A holnaputáni hidegfrontban van minden reményem :D Azokra nagyon érzékeny vagyok mióta terhes vagyok iszonyat tudok keményedni tőle...hátha megindítja.
2021. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Könnyű szülést kívánok! Remélem beindul a szülés mihamarabb.
2021. okt. 19. 20:09
 15/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm, viszont kívánom!
2021. okt. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát nálam azóta se történt sajnos valtozas, már 41+1 vagyok. :(
2021. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!