Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kell indulni a kórházba?...

Mikor kell indulni a kórházba? Ti mikor indultatok?

Figyelt kérdés

Ha elfolyt a magzatvíz,mindenféleképp kell?

Vagy ha fájások vannak,akkor hány percesnél kell indulni?

15 km innen a kórház.



#szülés #indulás #fájás #Elfolyt magzatvíz
2021. nov. 6. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Ha elfolyik a magzatvíz (nem szivárog hanem hirtelen sok folyik) akkor mentő és mondani kell, hogy fel legyenek készülve. Te feküdj le mert ilyenkor előre eshet a köldökzsinór ami veszélyes lehet.
2021. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Véletlenül sem kötekedni szeretnék, de nekem azt mondta az orvosom, hogy ha elfolyik a magzatvíz még lezuhanyozhatok, összekészülhetek, aztán induljunk a férjemmel. Így is tettünk. Akkor ez felelőtlenség lett volna?
2021. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Masodik: dehogy volt felelotlenseg. Ez a koldokzsinor eloeses tema egy total tultolt baromsag. Nem kell mentot hivni emiatt.
2021. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Fiunkkal elfolyt a magzatvíz, átöltöztem majd bementem kocsival szülni. Este 7kor indultam be (fél óra az út) hajnal2re lett meg.


Most lányunkkal fél3kor éjjel volt az első fájás. Hajnal 5re állt be 5percesekre, akkor indultunk be.

2021. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a védőnő is a mentőt mondta, de mikor elfolyt lezuhanyoztam, beültünk a kocsiba, bementem a kórházba tök nyugisan. A felvevős nővérke meg szinte leszidott, hogy csak így bementem, milyen felelőtlen vagyok.
2021. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Ha elfolyik a magzatviz menni kell tényleg max egy gyors zuhany.

Ha zöld a magzatviz mentőt hívni.


Fájásokkal pedig 1 órája rendszeres 5 percesekkel kell menni. Ha nem tart egy óráig hanem már mondjuk 3 percenként jön a fájás akkor indulni.

2021. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
2 perces fájásokkal mentem be délután 6kor. Másnap 14 órakor folyt el a magzatviz és rá 3 órára szültem. Szóval igazából nincs erre sem semmiféle pontos válasz
2021. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

#2


Nem, csak itt van pár paranoiás nő, akibe bele van programozva ez a "kÓrhÁz aZoNnAL!!!4!4!!!!4" dolog, akár magzatvíz elfolyásáról legyen szó, akár elhúzódó menstruációról, akár arról hogy megfájdul a kisujjad bütyke, neadjisten esetleg kihullik egy hajszálad.

2021. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na hat pl nekem abszolut nem volt meg az a bizonyos 5 perces fajas. 3-15-2-7-6-19 valahogy igy nezett ki. Viszont nagyon elkezdtek erosodni tehat en akkor indultam,azaz hivtam taxit,amikor mar majdnemhogy fetrengtem a fajdalomtol. 😅 Ctg-n persze egy db fajas nem volt a stressztol,ezert levittek gyermekagyra,hogy menjek,ha tenyleg jonnek a fajasok. Amint lefekudtem,onnan szinte nonstop jott mar,hanytam is a kontrakciotol. Gyermekagyra fekvestol szamitva 5 orara megszuketett termeszetes uton a babam.
2021. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Éjfélkor kezdett el szivárogni, 5 után indultam el, az úton kezdődtek a fájások (5 percesek). A kórház kb 40p-re van tőlünk
2021. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!