Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van esélyem a természetes...

Van esélyem a természetes szülésre?

Figyelt kérdés
Az első babámat 10 nappal túlhordtam, 3 napig indítgatták a szülést (ballonnal és oxitocinnal) az utolsó reggel el is ment a magzatvíz, de nem tágultam, így császároztak. Most a második babával a 32. hétben járok, és nagyon szeretnék természetes úton szülni, de nem tudom, ilyen előzmények után van-e rá esély. Gesztációs diabéteszem van és 35 éves vagyok. A dokim szerencsére természetes szülés párti, így azt mondta, esélyt adunk a dolognak. De vajon van-e rá esélyem? Mik a tapasztalatok?
2010. szept. 3. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi idő telt el az előző szülés óta?

Heged?

Ha a doki esélyt akar adni, akkor drukk a sima szüléshez:)

2010. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 év és 3 hónap lesz a két szülés között.
2010. szept. 5. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A korod és a diabétesz miatt nyudogtan szülhetsz természetes úton (én is pont ilyen feltételek mellett szültem :-))), viszont az előző császár miatt sajnos nem tudok mit mondani, mert abban viszont nincs tapasztalatom. (láttam, kevesen írtak választ Neked, gondoltam, legalább félig-meddig segíthetek én is) Ha azonban az orvosod így gondolkodik, akkor biztos ez sem lehet akadály. Nagyon drukkolok Nektek, minden jót és könnyű szülést! Üdv, 9 hónapos kisfiú anyukája
2010. szept. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!