Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+5 hetes kismama vagyok a...

40+5 hetes kismama vagyok a kicsit még csak 5nappal hordtam túl de már 2szer ittam bába koktélt azt mondták nagyon hatásos... Nekem sajnos nem használt... Baj lehetett hogy én kihagytam belőle az alkoholt?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 16:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
A bábakoktél kifejezetten veszélyes a babára nézve, NE IDD, igen komoly következményei lehetnek, akár meg is halhat töle!
2021. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Miért halhat meg?
2021. nov. 7. 16:43
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
A ricinusolajtol bekakilhat a baba,es ha kakis magzatvizben van,az nem epp jo neki. Nagyon okos vagy,taps. Idiota
2021. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

A bábakoktél lényegében mérgezést okoz, aminek az elsö hatása, hoyg a sezrvezeted meg akar szabadulni minden fölösleges dologtól, ami a túlélésedet veszélyeztethetni, ebben az esetben a babától, magyarul megpróbálja megölni a gyereket az anyai szervezet a saját túlélése érdekében.

Eredetileg ezt a nemkívánt terhesség megszakítására találták ki, azaz az abortusz egyik módja volt régebben. Persze néha túlélte egy-két gyerek, de sok esetben súlyos fogyatékosságokkal.

Nem igaz, hogy nem birod ki még azt a pár napot, amig magától megindul a szülés, ehelyett a baba egészségét, életét veszélyezteted!

2021. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
20%
Ti nagyon okosok, szerintetek ha ezt tudta volna, itta volna???
2021. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
5ös nagyon okos szerinted normális aki olyat iszik amiről nem tud semmit, főleg ha nem csak a saját életével játszik?
2021. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Lehet utána kéne nézni.
2021. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 babyboom567 ***** válasza:
100%
Pár nap és kint van a gyerek,nem tudom felfogni,hogy miért nem lehet kivárni:-(
2021. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Szinte a hihetetlenség határát súrolja, hogy működő internettel nem néz utána miket ittatnak vele. Én pl. lábaimra kaptam anyámtól olyan kenőcsöt, hogy az összetevői között volt olyan ami nem tesz jót a babának. Szerintem a mai világban már már paranoiásan is kezeljük ezt a dolgot.
2021. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
A bábakoktél elég veszélyes a ricinusolaj miatt. Engem lebeszéltek a szülésznők. Az egyik látott már bajt belőle. Azért persze általában nem történik semmi. Ez a baj ezekkel a praktikákkal. Bejön annak akinek alapból beindult volna. A legjobb a lazítás, pihenés. Készülj fel lelkileg és testileg a szülésre. Engem indítottak. Nem így terveztem, de nem volt olyan rossz mint gondoltam.
2021. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!