Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek már jósló fájások?...

Ezek már jósló fájások? Közeleg az idő?

Figyelt kérdés

Üdv. Pár napja enyhén görcsöltem,illetve fájt a derekam,fájások voltak,de nem rendszereződtek be.Tegnap illetve most is brutálisan fájt a derekam,alhasam,görcsök,illetve kemény alul a hasam,alig birok mozogni/megfordulni. lehet annak a jele hogy hamarosan szülni fogok?

Észre vettem hogy egyre fáradtabb vagyok,és már nincs úgy erőm mint 2 hete. Második baba,elsővel semmi ilyesmi nem volt.



2021. nov. 15. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még csak azt sem írtad le, hogy hány hetes vagy, így bármi lehet. Nekem nem volt ilyen egyikkel sem, egyedül a negyedikkel voltak jóslóim, de az sem volt kifejezetten fájdalmas, csak éreztem, hogy vannak pici összehúzódások.
2021. nov. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

37+6

Elsővel nekem sem volt semmi előjele,sőt túlhordtam 4 nappal.

Csak érdekel ,más tapasztalt e hasonlót. :)

Tudom,mindenféleképp közeleg az idő.

2021. nov. 16. 06:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez volt a fiammal a 36. héttől. Második baba volt, 5x hittemt azt hogy itt az idő, de végül a 39. hétre született.

Most a 3.-al vagyok terhes, nála most a 33. héten kezdődött, kíváncsi leszek meddig lesz bent. De nekem amúgy is így van beállva a szervezetem. Nekem mindig kicsit előbb jöttek. A barátnőmnek mindegyik gyereke egy héttel később jött.

De ha most jönne neked se lenne gond, de ez normális. Ha szülsz az felfog tűnni 😅

2021. nov. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rá 2 hétre megszültem 😃 🙂♥️
2022. nov. 2. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!