Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki mostanában szült, adott...

Aki mostanában szült, adott valami "apróságot" a kórház dolgozóinak, orvosnak v szülésznőnek?

Figyelt kérdés

Valószínűleg holnap-holnapután már mehetek haza, és hát az új törvény miatt nem tudom mit szabad, mit nem.


Esetleg valami kisebb ajándékcsomagot (kávé, gyümölcs, csoki) szabad adni ilyenkor vagy engedjem el a dolgot?

Csak azért kérdezem, mert nagyon meg vagyok elégedve a kórházzal, és így fura hazamenni, hogy nem hálálom meg semmivel..



2021. nov. 26. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
700k-t osztottunk szét.
2021. nov. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Egy tea kávé csoki,stb csomagot adtunk a dolgozóknak


Semmi díszvsomag, csak egy papírtáskában

2021. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Kisebb ajándékot lehet adni. Úgy tudom, hogy jelenleg a maximális összeg amíg erre fordítható az 8 ezer forint.
2021. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Kapnak fizetést, amiért elvégzik a munkájukat.
2021. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem, eszembe sem jutott. Hálás voltam, de ez a dolguk. Nekem sem hozott senki ajándékot, mikor dolgoztam azért, mert hasznára voltam :D
2021. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem kötelező adni,de ha adsz akkor csokit,kekszet,kávét.
2021. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%
Eszembe se jutott. Örültem, hogy otthagyhattam végre őket, igaz, szerintem ők is pezsgőt bontottak, hogy végre hazamentem.
2021. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Engem 5 éve műtöttek, akkor anyukám egy tepsi házi krémest hozott az ott dolgozóknak (nagyon finomat csinál). Szerintem jólesik az ott dolgozóknak, persze, csak a munkáját végezte, de a professzionalitas mellett az ember a kedvesseget, segítőkészséget is meg akarja köszönni. Ez nem hálapénz, hanem koszonetnyilvanitas.
2021. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2. Vagyok


Nem egészségügyben dolgozom, de emberekkel, ügyfelekkel...nekem is végtelenül jólesik, ha kapok valami apróságot, vagy kollektíve kaptunj.


Nem várom el, és nem is kivételezek emiatt senkivel

De


És itt a de, 4 éve vagyok itthon, és azokra, akiktől kaptam valamit, akár csak plusz pár jó szót is, amit nem is kellett volna, de vették a fáradtságot és megtették.., nah rájuk emlékszem (meg az extra problémásokra, csak más szájízzel)


Nem lefizetni akarja az ember őket, de ismerjük a körülményeket, szerintem ha az ember elégedett, egy kedves gesztus szép,dolog

2021. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül adtam nekik némi apróságot, házi mézeskalácsot, kávét, teát meg persze köszönömöt.
2021. dec. 3. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!