Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után össze-vissza megy...

Szülés után össze-vissza megy a pisi?

Figyelt kérdés

2 hónapja szültem, azt vettem észre azóta, hogy amikor pisilek, nem kicsit össze-vissza folyik. Úgy értem, hogy pisis lesz a körülötte is, mert ilyen girbegurbán folyik a vízsugár, és nem csak ott, hanem körülötte is törölgetni kell mindig. Ez csak mostanában tűnt fel, így a 6 hetes kontrollon nem is említettem. Amúgy gátvédelemmel szültem, nem volt semmiféle sérülésem és a 6 hetes kontrollon is mindent teljesen rendben talált a doki.

Volt valakinek hasonló tapasztalata? Mitől lehet?


2021. nov. 29. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ha szőrtelen vagyok akkor megy így.
2021. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is. De most akkor is, ha nem vagyok...
2021. nov. 29. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gátvédelem után nekem egy kicsit “salátás” maradt a bejárat, ugye sebem és varratom nem lett, de azért hozzátágult a baba fejéhez az is és ahonnan a pisi jön az ugye a bemenet felett van közvetlenül így ott előfordulhat, hogy valami a sugár útjában van. Most 3,5 éves a kisfiam, a bejárat sajnos nem lett olyan szép mint új korában és még mindig kicsit salis, de nem ronda vagy taszító látvány félreértés ne essék és csak szétnyitva látszik hogy valami ott már történt. A funkciói kb fél év alatt teljesen visszatértek normálisba, a pisi sem fröcsköl azóta, esztétikailag meg ez van, a férjemet, vagyis az egyetlent aki rajtam kívül látja nem zavarja, én meg sosem a külsőségekben mértem a nőiségemet.
2021. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Anatómia, semmi különös. Nekem szülés előtt is ilyen volt
2021. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Ez elég furi...ilyet még nem hallottam.Nekem is csak borotválkozás után ilyen.
2021. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!