Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült születésházban?

Ki szült születésházban?

Figyelt kérdés

Milyen volt? Mennyibe került? Megérte?

3gyerekem van, mind rendben a világra jött kórházban (bár lelki sérelem volt bőven...) A 4.baba születésén gondolkozunk, hogy hol merre? Még csak tájékozódnánk.



#szülés #Születésház
2021. nov. 30. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon van ilyen?
2021. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régebbi cikket olvastam róla. Azóta lehet hogy már nincs...?
2021. nov. 30. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Születésház nincs Magyarországon. Vannak kölcsönlakások, amiket kifejezetten azért adnak bérbe,hogy aki szeretne "otthon" szülhessen. Én a második babámat egy ilyen "születésházban" szültem, fantasztikus élmény volt. Összehasonlíthatatlanul jobb az első, kórházi szülésemhez képest. Én mindenképp csak biztatni tudlak, hogy ha érdeklődsz az otthonszülés iránt, keress fel egy bábapraxist, vegyél részt a tájékozókon, és minél alaposabban olvass utána mindennek. Komolyan önbizalmat ad, ha az ember tisztában van a jogaival, lehetőségeivel, a beavatkozások szükségességével, azok káros hatásaival.
2021. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, utána nézek.
2021. nov. 30. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Mar nem hiszem,hogy vannak szuleteshazak.
2021. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
születés vagy szülséházak külföldön gyakoriak, magyarországon ritkák.
2021. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!