Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha már vagy 1-2hete egyre...

Gyak.kérd. kérdése:

Ha már vagy 1-2hete egyre erősödő jóslóim vannak illetve nagyon feszít már a baba feje akkor hamarabb megszülök?

Figyelt kérdés
Minden nap többször vannak fájásaim sőt nyákdugó is elment de a baba még mindig nem akar jönni pedig nagyon erősek a fájások és sok van napi szinten a hasam is lent van.Ő lesz a 6.pici és azt hittem könnyebb lesz .38hetes km.

#Gyorsabb szülés
2021. dec. 2. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most vagyok terhes a harmadikkal. 32 hét óta van az amit leírsz. Most a 36. hétre van hogy napi kétszer van jóslóm. A baba már nagyon rég behelyezkedett, és annyira lent van, hogy folyamatosan nyomja a szeméremcsontom, és egy egy durvább mozdulatnál a méhszájamba is belenyilall a fájdalom.

Az előző gyerekek hányadik hétre születtek? Mert a szervezet is be van állva egy bizonyos időszakra.

Nekem kicsit előbb jöttek mindig is, de a barátnőm mindig 41+ osan szülte a babáit.

2021. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 40. héten indult el az a babám akivel szülés előtt rendszeresen jóslóim voltak. 4 óra volt a szülés az első fájástól a baba érkezéséig.
2021. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!