Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » TritonLife Róbert Kórházban...

TritonLife Róbert Kórházban szült valamelyikőtök mostanában?Vélemények,tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Minden érdekel :)
2021. dec. 31. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Én júniusban. Negyedik baba, az államiban is jó tapasztalataim voltak, de ez ég és föld… :) Szívesen válaszolok, ha vannak kérdéseid, illetve fb-on van egy tritonos csoport sok infóval.
2021. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Szintén +1 pont!

Annyira kedvesek, gondosak profik voltak.

2021. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez igazán biztató. Egyelőre még csak tervezési fázisban vagyunk, de jelenleg ezt az intézményt látom a számunkra legmegfelelőbbnek, mind a terhesgondozás, mind a szülés szempontjából. Orvosokra is szívesen vennék ajánlást.
2021. dec. 31. 13:55
 4/11 A kérdező kommentje:
Ami még érdekelne, hogy van-e nőgyógyászati ügyelet is, a terhesség során sos ellátást (vagy legalább egy megnyugtató vizsgálatot ) igénylő problémákkal is be lehet-e menni.
2022. jan. 1. 09:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van benn ügyeletes orvos, elvileg térítés ellenében akármivel bemehetsz. Van várandósgondozási csomag, de mivel azt nem vettem igénybe, így nem tudom, erre kitérnek-e benne. Mindenesetre érdemes megnézni. (Első voltam.)
2022. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Van még egy dolog, ami egyáltalán nem tiszta számomra. Mi történik, ha mondjuk első trimeszterben valami miatt be kell feküdni? Itt is megoldható vagy ilyen esetben mindenképp állami intézménybe kell menni? Gondolok itt pl. vészes terhességi hányásra.
2022. jan. 15. 15:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt erdemes a valasztott orvostol megkerdezni, illetve ha az nincs, akkor a szerzodeskoteskor rakerdezni. Valoszinuleg van ra protokoll, illetve lehetoseg, de gyanitom, hogy melyen zsebbenyulos.
2022. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

2 éve szültem ott, fantasztikus élmény volt.

Egyetlen pillanatra sem éreztem, hogy ne figyelnének rám, sem a szülés alatt, sem utána, amíg bent voltunk a gyerekkel.


Az orvosok, szülészek, nővérek, csecsemősök, mind segítőkészek voltak.


Az első trimeszterben volt egy kis vérzésem, amikor bementünk emiatt a kórházba, azonnal felküldtek vizsgálatra (szerencsére semmi komoly nem volt).


Akkor volt a kórháznak szüléselőkészítő tanfolyama, ahol sok kérdésre választ adtak és a szülőszobán is körbevezettek. De ez ugye még a Covid előtt volt, nem tudom, hogy most is van-e ilyen lehetőség.

2022. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Van facebook csoportjuk ("Róbert magánkórházban szülök/szültem", amúgy kb minden kórháznak van ilyen fb csoportja- *kórház neve* szülök-szültem, vagy valami nagyon hasonló nevű csopi), abban minden naprakész információ elérhető, sokszor közzétesznek hivatalos közleményeket is (pl most a covid kapcsán az intézkedések), de anyukák is megírják a tapasztalataikat, orvosokról is olvashatsz ajánlásokat, meg úgy minden benne van.


Én 1,5 éve szültem ott, az annyira nem "mostanában" volt, de már tartott a covid-mizéria. Nekem csodálatos élmény volt, pedig én abszolút ügyeletben szültem (sem fogadott orvosom, sem szülésznőm nem volt- bíztam az összes szakemberben, aki ott dolgozik, bár amúgy nagy a szám, mert pont az az orvos volt bent ügyeletben, akihez terhesgondozásra is jártam, szóval ennyi erővel akár fel is fogadhattam volna :D ), de abszolút úgy éreztem, hogy figyelnek rám így is, figyelembe vették a kéréseimet (azt nem volt nehéz, azt akartam, hogy hagyjon mindenki békén a *csába egyedül/a férjemmel kézen fogva/ szenvedni, de pl menet közben a doki nagyon vágni akart, egyetlen szóra elfogadta, hogy én nem kérek gátmetszést vagy hogy ne vágják el a köldökzsinórt amíg lüktet, meg ilyenek kb alap voltak). Én elégedett voltam abszolút, a második gyereket is ott tervezem megszülni majd :)

2022. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 12.-én voltam a 14.kerületiben,szóval viszonylag friss az élmény.Még csak ultrahangon! 3.trimeszteri.

Az elsőt a 13.kerületiben csináltattam,de a második trimeszterit már ugyan úgy itt :)


Nagyon kedvesek,figyelmesek és igényesek a recepción és a rendeléseken egyaránt,én nem tudnék rosszat mondani.:)

A babát is minden alkalommal jó alaposan megvizsgálták odabent,és hál istennek minden rendben volt.

2022. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!