Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatok alapján kb...

Tapasztalatok alapján kb mikorra írnak majd ki császárra?

Figyelt kérdés

Programozott császárral fog megszületni a 2. babám is. Most 33 hetes terhes vagyok, a 36. hét körül megyek a kórházba, elvileg akkor írnak majd ki. Mire számítsak kb hanyadik hétig 'húzzák' majd az időpontot?

Kicsit rettegek tőle, hogy magától beindul előbb. :(


2022. jan. 18. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőmnek két héttel előbb volt, mint a kiírt nap.
2022. jan. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
39.hetet szeretik megvárni.
2022. jan. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

38.hetnel elobb nem szoktak,elotte meg barmikor kiveszik,ha gond van,help szindroma,elszallo magas vernyomas,keringesi gondok,lepeny koldokzsinor problema. Akkor nem foglalkoznak a hetekkel,mert jobb kint a babanak,mint bent. Ha egeszseges vagy,a 38.het korul tervezhetsz.

Miert aggodsz ha beindul elobb? Bemesz es ugyanugy kiveszik. Nekem is igy volt,masodik,csaszart terveztunk,de ejszaka beindult,bementem fajasokkal ,volt kis papirmunka es toltak a mutobe. Semmi extra.

2022. jan. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem ponta kiírt napra írták volna be, szóvá is tette reméli fogok vajúdni. Mint kiderült most q statisztika miatt nagyon nyomják a természetes szülést. Nem is mentem sztk-ba magankórházba szültem, mert nevetséges hogy pont a fájások elkerülése miatt írnak ki császárra és hiába könyörögtem még számon is kértek hogy biztos nem akarok-e Rendesen szülni... most még be tudsz jutni magánba pont hatareset a 33-ik hét. Engem már csak a dunamedical fogadott olyan későn jelentkeztem.
2022. jan. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos magánra nincs úgy pénzünk, pedig annak örülnék Én is a legjobban. :(


Az első babám másfél évvel ezelőtt született (38.héten császárral) és eléggé félek, hogy a heggel vagy bármivel gond lehetne vajúdás közben.. :(

Illetve így is tőlünk másfél órára lévő kórházba fogok szülni, mert sem az előző kórház, sem ahova tartozok nem jöhet szóba..

2022. jan. 18. 07:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy rémlik, 6-7 nappal korábbanra voltam kiírva, én választhattam a doki által kínált 3 napból amúgy. 3:)

Aztán sürgősségi lett 36 hetesen végül.

2022. jan. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem 39 +5 re volt a pcs-m
2022. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!