Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Covidosan szülni??

Covidosan szülni??

Figyelt kérdés
Sziasztok most kétségbe vagyok esve.Holnap megyek nst-re.Holnap utánra vagyok kiírva.Párom kollegája covidos lett valamelyik nap párom se volt jól,ma nem érzett ízeket.Nekem meg elkezdett fajni a torkom egy órája.Holnap vetetek gyors tesztet.Nagyon félek,hogy hogy fognak fogadni a korházba ha pozítív a teszt.Nem vagyok beoltva ezért le is szolnak mindig.(Tervezem beoltatni magam szülés után,de terhesen nem tartom jó ötletnek).Hallottam olyat is,hogy sok császáros anyuka szülés után meghalt covidba pedig nem is volt az mikor bekerült a korházba.Van aki covidosan szült akár természetesen/császárral?Hogy fogadtak titeket mibe volt más mintha "normál" szülés lenne?

2022. jan. 19. 21:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Ahol én szültem, ott a covidos kismamák kerültek az egyágyas szobákba, elkülönítve. Mitől félsz, mégis hogy fogadnának? Megjegyzéseket tesz az eü személyzet, amiért elkaptál egy betegséget? Ne viccelj már, nyilván tudják, hogy nem direkt vagy beteg (ha egyáltalán).
2022. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát,hogy szapulnának,hogy oltatlan vagyok és ezért nem kapnék megfelelő ellátást.
2022. jan. 19. 21:54
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Külön osztályon szülnek nálunk és ennyi. Ugyanúgy van romming in stb.


Akkor van gáz ha utólag lennél kovidos, mert ilyen is volt. A kismama szülés után pár nappal mehetett a kovidosztályra a csecsemővel és 3 héttel megnőtt a benntlétük. De ott ugye rosszul volt az anya és tünetei is voltak.

2022. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

... szobatársam oltatlan volt, velem került egy szobába (oltott). Ez nem középiskola ahol cikiznek, ha nem viselsz egyenpólót.

Ugyanazt a bánásmódott kapta mint én.

2022. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Amikor mentem szülni senki nem kérdezte, hogy van-e oltásom. És nekem is kellett covid tesztet csinálnom, mint bárki másnak (oltva vagyok).


Egyetlen egy eset van amikor hátrányba lehetsz, az a látogatás. Ha a látogató személy oltatlan akkor kell neki negatív pcr teszt. Ez ugye idő. Addig nem látogathat. De ennyi.

2022. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább csak azon aggódnak,hogy nehogy pont én legyek az,aki nagyon rosszul van a covidtol,a többit maagasról letojnám.El fognak látni nyugi.A Covid gyorstesztet meg nst előtt csináld meg,ha pozitív lenne, akkor nem tudom mi a menetrend,de sima rendelésre azért mégsem kéne úgy menni ugye, nehogy mást is megfertőzz.
2022. jan. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Megy a hasam,fáj a böröm,fázok,ráz a hideg és kicsit hanyingerem van.Tegnap elott fajt a mellkasom egy ponton este meg a torkom.Lazam nincs.Ez megfazas influenza vagy kovid lehet?
2022. jan. 20. 06:15
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Ez covid. Az új típus hasmenéssel, hányással jár. Legalábbis anyám tanitvanyainál.
2022. jan. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Arra készülj fel, hogy a covid=császármetszes


El lesztek különítve és ennyi.


Az én lányom pl nem oltható(mi oltottak vagyunk körülötte mindannyian) de ha valaki emiatt másképp bánna vele biztos számithatna egy beszelgetesre...

2022. jan. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Negativ lett a teszt.De akkor nem értem miért vagyok ilyen rosszul.Létezik olyan,hogy hamisan mutat negatívat?(Mentős csinálta a tesztet)
2022. jan. 20. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!