Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányással indulhat szülés?

Hányással indulhat szülés?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok, tegnap este voltak enyhe fájásaim, ma 5x ör hánytam folyadékot, mivel enni, csak délután tudtam egy banánt. A hasam nem megy. Hőemelkedésem van.

Fájásaim még rendszertelenek.

Ez utalhat arra, hogy nemsokára szülünk?



2022. jan. 26. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Jellemzően 3 ès 7 cm tagulasnàl jelentkezik hanyas, èn 7 centinèl hànytam.
2022. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Hőemelkedés miatt én nem gondolom h azért hánysz mert szülni fogsz.

Ettől függetlenül szülhetsz a közeljövőben de szerintem benyaltál valamit és épp szülni is készülsz 😐

2022. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Nekem barátnőm hányt a fájdalom miatt. De nem azzal kezdődött.


Nekem csak a hasam ment aznap, de még csak nem is émelyegtem.

2022. jan. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Nekem anno a fiamnál jött egy időszak hogy rosszul voltam kajáktól hánytam mint, az elején pár nap múlva be is indult a szülés viszont szülés alatt nem hánytam. A második fiamnál vajúdás közben volt hányingrem de nem hánytam
2022. jan. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Vírus is lehet, most van ilyen típusú, sajnos.
2022. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 20 perces fájásokkal, hasmenéssel majd később egy hányással ment a szülés eleje. Szóval a hormonok okozhatják szerintem, amiktől beindul a buli.
2022. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Hanyas nem a legelejen szokott lenni,hanem amikor mar javaban jonnek az erosebb osszehuzodasok... en 5x hanytam legalabb,de az elso kisebb fajastol szamititva olyan 5 ora mulva hanytam eloszor. Ha megcsak nem is erzel fajast,ami azert mar fajdalmas,nem az a kis lofutty,akkor valoszinuleg beteg vagy/leszel... Es nem a hormonoktol hanysz,hanem az intenziv osszehuzodasoktol,amik a gyomrodra is "kihatnak".
2022. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Inkább vírusra gyanakodnék én is.Hányni a fájdalom miatt szokták inkább.Én egyszer sem hánytam,pedig 4gyerekem van.
2022. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom a válaszomon mi az amit le lehet pontozni, amikor csak leírtam azt ami és ahogyan velem történt, de a sok csodamami biztos jobban tudja…… ja és ahány ember annyi féle szülés. Attól még, hogy valakinél az extra fájásoknál jött a hányás másnak jöhet előbb a hormonok miatt is! Mert ugyebár attól indul be a szülés, ahogy az oxitocin stb. termelődni kezd. De itt sok az okos ember, ahogy látom. Biztos vírus aha…..valószínű a kérdező azért nem ír, mert javában megszült!

#6

2022. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
6,9 most akkor meg is fordíthatjuk amit írtál:attól,hogy neked hányással indult,attól másnál még nem,és hőemelkedés+hányás inkább vírus ha tetszik,ha nem.A nők többsége pedig nem a hormonok,hanem az erős görcsök és fájdalom miatt hány szülés közben.Ettől persze megszülhet a kérdező,indulhatott így,vagy lehet beteg is,vagy mind a kettő.
2022. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!