Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 hónapjaaa császároztak. A 6...

2 hónapjaaa császároztak. A 6 hetes kontrollon minden rendben volt, viszont együttlétek után 2-3 napig pecsételő vérzésem van. Ez vaaajon mitől lehet? Dokihoz csaak jövő hétre van időpontom.

Figyelt kérdés
2022. febr. 2. 06:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is van ilyen. Nekem már lassan 3 hónapja volt a császár.

Voltam orvosnál, csinált cytologia-t, UH-ot, és minden negatív lett.

Viszont nekem 7 héttel a császár után, kizárólagos szoptatás mellett is visszajött a menses-em (ami úgy néz ki, hogy egyből be is állt 29 naposra); így azt mondta, hogy hormonális alapon vannak ezek a vérezgetések.

2022. febr. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten szex (behatolásos) után vérezgetés jellemzően méhszájsebtől lehet. Ha meg inkább az orgazmus, nehezet emelés váltja ki, akkor meg feljebb lehet a probléma a császártól. Ha meg úgy egyébként is néha vérzel, az meg tényleg hormonális. De így is úgy is doki tudná megmondani.
2022. febr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!