Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3,5 hete szültem, mostanáig...

3,5 hete szültem, mostanáig vérezgetek, de úgy éreztem elmúló félben van, már alig volt valami. Ma reggel nagyon erős piros vérzésem volt. Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szülés után 2 hétig véreztem, aztán teljesen elmúlt. Pár nap múlva újra kezdődött és még 1 hétig volt vérzés. Erre azt mondta a doki teljesen normális, úgyhogy szerintem nálad is rendben van.

2010. szept. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyermekagyi verzes eleg hullamzo,mikor azt hiszem mar elmult ujrakazdi.

Mennyire terhelted magad fizikailag?Mert ez is okozhat verzeserosodest.

Szerintem ha nem szunik a nagyon eros verzes jo lenne beszelned az orvosoddal.

2010. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is 3,5 hete szültem és az utóbbi időben elég hullámzó,pár napig semmi,aztán újra elég sok friss vér jön.Gondolom a méhlepény helyén lévő seb időnként újra erősebben elkezd vérezni,ahogy húzódik össze a méh.

Hanyadikán szültél pontosan?Fiú vagy lány?

Üdv

2010. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, reggel óta éppen csak hogy van valami. Úgyhogy nem aggódok. Lehet picit megeröltettem magam, fáradt is vagyok, és takarítottam is.

18-án szültem éjjel egy gyönyörűséges kisfiút. :)

2010. szept. 11. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!