Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, hogy a hüvely anatómiail...

Igaz, hogy a hüvely anatómiailag soha nem lesz olyan, mint a szülés előtt? Valemennyire mindenképpen tágabb lesz?

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 18:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
Nem
2022. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%
Igen.
2022. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
:D
2022. febr. 15. 19:13
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Már a 6 hetess kontrollon is “közepesen tág vagina” volt a leletre írva, ami az átlagos, ez az idővel nyilván csak jobb lett.
2022. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%

Nekem szűkebb lett. Pedig nem vágtak, nem is szakadt, szóval nem varrt be belőle a doki :D Férjemmel csak csodálkoztunk a 6 hét után, hogy micsoda boszorkányság ez. Meg voltam róla győződve, hogy majd meg lehet benne fordulni egy kamionnal, de nem 😂

Az intimtornára gyanakszom valójában. Második trimesztertől rendszeresen csinálom a mai napig.

2022. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Tudományosan nem mérték meg (nem tudom lehet-e :D) de se én se a férjem nem érzem tágabbnak. Lehet szerencsés vagyok, lehet segített a terhesség alatti intimtorna, nem tudom, de semmi változást nem érzek.
2022. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%

Van a kinek ugyanolyan marad, van akinek nem.

Rontjàk az esèlyeket a rossz genetika, gàtmetszès, termèszetes szakadas, túlsúly, ha nem intimtornàzik a nő.

2022. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%

Nekem épségben maradt a gát. Hat hét után nem hogy tágabbnak, de sokkal szűkebbnek éreztem az első pár alkalommal.

Utána ez is elmúlt, olyan volt mint előtte.

2022. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
49%
Nyilvan itt mindenki azt mondja ugyanolyan maradt... neg szűkebb 🤣🤣🤣 közel ugyanolyan lehet,de amugy szimplan az évek múlásával ia tágul,intimtorna nagyon sokat jelent.
2022. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%
9. Nahát okoska, örülök, hogy te jobban ismered a saját puncimat mint én, akivel kapcsolatban van 30 éve. Most is itt kukucskálsz a bugyimba vagy mi? Had ne a mi hibánk legyen ha neked nem így alakult 🤷‍♀️
2022. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!