Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A jósló fájások után mikor...

A jósló fájások után mikor szültetek?

Figyelt kérdés
Jóslófájásoktól nem tudtok aludni, házimunkát elvégezni?

2022. febr. 21. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

December 20.-an délután kezdődtek ( olyan fel 5 körül ) onnantól estig ameddig el nem aludtam. Másnap reggel felkeltem, onnantól alvási folytatódott. Végig csináltam a dolgom ( 3.babam :D ) majd 22.-e hajnalban ébredtem majdnem 6 óra volt akkor mar az ágyban jött egy fajas de a mosdoban láttam hogy verzek is, így tudtam hogy itt az idő. 7 kor mentem a kórházba. ( egyébként végig rendszertelen fajasaim voltak, és nem is voltak olyan erősek mint amilyennek lennie kellett volna )

7:30 kor vizsgáltak meg, bő 4 ujjnyi voltam. 8:23 kor szültem :)

2022. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem jósló fájasaim a 36.héttől voltak. 39+2re szültem
2022. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1#vagyok

39+6 szültem a fiam

A lányaimmal volt joslofajasom. Illetve a kozepsovel szülés előtti nap este kb 4-5..( másnap reggel indítottak ) ok 40+5 születtek

2022. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem volt jóslóm.

Péntek délután kettőkor voltam orvosnál, onnan gyalog mentem haza (kb egy óra séta volt terhesen, de már utáltam az otthonlétet), hazaértem, és utána fél órával kezdődött 10 perces fájásokkal. Tartott este tízig, akkor elaludtam, reggel fájásra ébredtem. Elmosogattam, zuhanyooztam, és mivel 5 perc volt csak kettő közt, indultunk is. Nyolckor mentem be a szülőszobába, tízre megvolt (burkot repesztettek, oxit nem kaptam)

2022. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a jóslók pár óra alatt átmentek rendes fájásokba, de csak másnap este született meg a baba. Sajnos így én már csak akkor szundítottam a jóslok után, mikor másnap délután megkaptam az edát. (Első terhesség volt, hosszúra sikeredett a vajúdás :/)
2022. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36 hetesen mar volt napi szinten joslo fajasom. 39+2re szuletett a fiam
2022. febr. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!