Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után miért nem jött...

Szülés után miért nem jött még meg?

Figyelt kérdés

3 hónapja született meg a negyedik babám,32 éves vagyok.

Kérdésem az lenne ,hogy még nem jött meg a mensesem szülés óta,ez gond lehet?

Ilyenkor még peteérés,, veszélye " se áll fenn?

Az első háromnál ilyenkor már rég megjött, így ez a helyzet teljesen új számomra, őket is ugyanigy szoptattam.



2022. ápr. 12. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Változó,hogy kinek mikor jön meg újra.Van olyan,hogy egész a szoptatás végéig sincs menstruáció.Peteérésed attól még lehet, tehát arra ne alapozza,hogy így nem eshetsz teherbe,mert ez tévhit.
2022. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A menstruációt normális esetben peteérés előzi meg. Szóval erre ne alapozz, mert könnyen becsúszik a következő baba így. Nekem 5 és 6 hónapra jött meg. Anyósom 15 hónapig szoptatott, addig nem is jelentkezett menstruáció
2022. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális még. Ne aggódj!
2022. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Védekezünk,az a tuti,csak olyan furcsa ez nekem.
2022. ápr. 12. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Én több mint 6 hónapja szültem és még semmi. Na nem mintha hiányozna. Mi védekezünk rendesen, mert sosem lehet tudni.
2022. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kolléganőmnek majdnem 3 év volt mire megjött
2022. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez mensi dolog, mert nem mindenkinek jön meg azonnal szülés után. Vannak akiknek csak fél év után jön meg, van akinek évek múlva. teherbe lehet esni védekezés nélkül szülés után bármikor, de ez védekezésetek miatt kizárható.
2022. ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első szülés után 8 hónap volt mire megjött, a második után 6 hónap.
2022. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!