Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kinek milyen volt...

Szülés után kinek milyen volt az első menstruációja? 2,5 hónapja szültem, kb fele olyan erős, mint előtte szokott lenni, ez normális még?

Figyelt kérdés

2022. máj. 13. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik szülés után totál más volt, mint előtte és még fél évig változott az is.
2022. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első utàn 1 napra (7 hó után) majd 3 napra jött meg kb 1,5 -2 hónapra rá..aztán terhes lettem


Itt a milyenségee nem tudok nyilatkozni..


2. Baba után

8 hónapra jőtt meg


Erősebb a 2.-3. Nap de 4. Nao elmúlik kb délre

2022. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem brutális erős, azt hittem elvérzek, szó szerint folyt belőlem.
2022. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én másfél évig szoptattam a kisfiam,csak utána jött meg.Az első nekem is kevesebb volt,majd szépen beállt utána normálisra.Egy nappal rövidebb lett az időtartama (eddig 5-6 napos volt,most 4-5),szóval ezen se lepődj meg,ha esetleg nálad is így alakul.A március végi ciklusban megint terhes lettem,szóval csak 4 ciklusom volt azóta,de azok mind erősebbek voltak,mint az első,kb. mint régen,csak kevesebb görccsel.
2022. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Januárban szültem, és most áprilisban jött meg először, eléggé erős volt, 5-6 napig tartott.

Terhesség előtt viszont nekem gyenge vérzésem volt, éjszaka meg soha nem véreztem.

2022. máj. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Fuu örülj neki! Nekem már a második mensim jön meg.. de ömlök.. szülés után használtam tenát.. akkor alig volt benne.. most azzal is átázok éjjel.. kifolyik belőle.. nagyon durva.. és mellette görcsölök felvagyok fújódva.. borzalmas.

Hozzáteszem szoptatok és most kezdtem el a fogamzásgátló szedését.. állítólag ez segít beállítani..

Bár nekem lenne kevesebb!! 🥹

2022. máj. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!