Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elégedettek voltatok az...

Elégedettek voltatok az étellel, amit szülés után a kórházban kaptatok?

Figyelt kérdés

Érdemes a férjjel behozatni ételt, vagy el lehet viselni amit adnak?

Az Uzsokiban fogok szülni, ha ez számít.



2022. máj. 22. 13:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
26%
Császár után 2 nappal örültem a kefírnek is, igen. Ha véletlenül műtenek, akkor nem is vihetnek be otthonról. Egyébként amikor már ehettem, akkor is egész jó volt.
2022. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
72%

Nem.


Első nap káposztaleves volt.


Második nap valami grízes tészta.

2022. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
41%
Igen,de én magánkórházban szültem.
2022. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
78%
Sima kórházban pocsék a kaja, érdemes megnézni az uzsokiban szültem facebook csoportját, hátha van bent hűtő és mikró.
2022. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
77%
Minden kórházban más az étel, az adagok is.
2022. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
75%
3 napot töltöttem bent, egyedül egyik nap a paradicsomleves ízlett, semmi más, de amúgy nem nagyon volt étvágyam amúgy sem. Ha van rá lehetőség, szerintem vitess be
2022. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
Hat hétig voltam bent terhespatológián+szülészeten 160 grammos CH diétán voltam. Elviselhető volt a kaja, nem hozattam.
2022. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer ettem bent azt amit adtak, egész ehető volt, leves és rakott krumpli, többször nem probaltam.
2022. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
78%
Többször voltam különböző kórházakban, a reggeli és vacsora még jól is estek, de ebédet mindenképp hozzanak, ha jól akarsz lakni, meg jót akarsz enni.
2022. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
84%

Szerencsere csak 2 ejszakat kellett bent lennem covid alatt csaszar utan. Nem tudtam megmondani mit eszek se az allagat nem tudtam beloni se az izet a fozelekeknek. Zsemle volt reggel meg vaj es mez talan de mivel keves napot voltam ott igy nem volt veszes. Keksz volt nalam. Utolso nap del korulre kellett hivnom a ferjem gondolom hogy veletlenul se kelljen hozni ebedet 🤣 Amugy barmit megeszek 🤣 belapatoltam mindent de nem voltak finomak attol messze alltak. Mikro huto volt a szobaban.


Nem az uzsokiban szultem. De ha tobb napot lettem volna tuti hozattam volna en is mekit.

2022. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!