Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért sírok mindig?

Miért sírok mindig?

Figyelt kérdés
3 napja szültem és folyamatosan síró görcs van rajtam. Ha vissza gondolok a szülésre is elkap a sírás, pedig nem szenvedtem és gyorsan kijött a baba. Nincsenek bennem negatív gondolatok a gyerek felé, meg úgy afelé, hogy megváltozott az életünk, mégis folyamatosan csak sírok a semmin. Szomorúnak érzem magam, pedig nincsen rá semmi okom. Mit tegyek, hogy jobb legyen?
2022. máj. 22. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Úgy hívják, hogy baby blues, normális dolog, a legtöbb nőnek van szülés után.
2022. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
2 hónapja szültem, ugyanígy voltam, szerintem kb.3-4hétig tartott nekem, aztán napról napra egyre jobb és jobb lett, el fog múlni! :)
2022. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Baby blues. Pihenj sokat, hamarosan el mulik. Ezt a hormonok teszik velünk sajnos
2022. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét gyerekemnél megtörtént. Az elsőnél még a kórházban ért, egész nap csak bőgtem. A másodiknál már itthon töltöttük a 3. napot, vele itthon ért a zuhany alatt. Álltam a zuhany alatt, a melleim bedurranva, mert akkor indult meg a tejem, a csaszaros heg fájt, vérezrem, hallottam hogy a kisfiam ordít a szobában, pápa próbálta vigasztalni és pedig bömböltem a zuhany alatt.

Nem ért más másodszor meglepetésként, számítottam rá. Nekem csak 1-1 napig tartott. Jól kibogtem magam és kész. Azok a fránya hormonok ürülnek. Szóval nyugi, teljesen normális.

2022. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor igazából csak túl kell élnem ezt az időszakot és ennyi? Nem akarok ilyen szomorú és depis lenni pont akkor, amikor a legboldogabbnak kéne lennem. 😢
2022. máj. 22. 16:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Óó nekem a kórházból hazafelé kezdődött és utána szerintem egy hétig kb. szó szerint MINDENEN bőgtem, pedig semmi okom nem volt rá.

De ezt értsd úgy, hogy bőgtem a zuhany alatt, amikor először jöttek anyuék látogatni, amikor a férjem dajkálta is random elsírtam magam napi háromszor, hogy milyen aranyosak együtt. Sírtam, amikor felsírt, amikor cicre kapott, szóval tényleg egésznap kb. Már gondolkodtam, hogy magamra kötöm a százas zsepit. Aztán egyszercsak elvágták. :D

Én anyukámat már volt hogy sírva nevetve fogadtam (egy hétig jött mindennap) és elmondtam, hogy nem tom mivan, ne is foglalkozzon a könnyeimmel, nincs semmi baj. Ő is mindig csak mosolygott, mert ő is ilyen volt. A védőnőnek is mondtam, hogy katasztrófa vagyok, már azon is bekönnyeztem, amikor az első látogatáson mondta, hogy a baba sokszor csak azért fog sírni, mert a közelségemre vágyik... Ő is csak mosolygott, hogy max pár hét és elmúlik.

Szóval igen. Túl kell élni, egyre jobb lesz majd. :)

2022. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ma egy hetes a babám, nálam kb.2-3 napja van ez a sírás. Egyszer bent is volt a kórházban, akkor annyira vágytam már haza, ráadásul a baba se akart aludni, 3n csak sírtam. Utána semmi, és már itthon jött ki igazán. De nem bánatos sírás ez. Általában örömömben sírok, totál blődségeken, mint hogy mennyire szeretem a fiamat, vagy mennyire csodálatos apa a férjem. :D

A lányomnál is volt ilyen annak idején, 1-2 hét után elmúlt.

2022. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A hormonok és az érzelmek játéka.

Sírd ki magad ha jól esik, hamar túl leszel rajta.

2022. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A hormonok szórakoznak veled. Anya vagy ez a sírás meg elmúlik nem sokára, de ez sirás minden nőnél van.
2022. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez természetes, csak a hormonok, ahogy írják mások is. Várandósság alatt nem sírtál soha ? Én már most is volt, hogy szinte a semmi, de röhögtem magamon, hogy most meg min sírok ...😅🤣

20hkm

2022. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!