Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ebből kiindulva lehet hogy...

Ebből kiindulva lehet hogy hamarosan szülni fogok?

Figyelt kérdés

39 hetes vagyok, tegnap darabokban elment a nyákdugó egy része, utána éjszaka rózsaszínes folyás indult el. Kicsit görcsölgetett is, de reggelre elmúlt. A rózsaszín folyás viszont azóta is megvan. Ma reggel voltam Nst-n, ott azt mondták ilyenkor már normális, de kézzel nem vizsgáltak meg. Az Nst amúgy nem lett túl jó, a baba gyanúsan csendben van tegnap óta. A flowmetria viszont rendben volt, úgyhogy hazaküldtek. Holnap mennem kell újra.


A folyás a leggyanúsabb nekem, mert elég bő azóta is, de nem hiszem hogy magzatvíz, mert nem átlátszó. Egy zsepit kb fél óra után áztat át, max egy óra.


Járt már valaki így? Várhatok szülésre a közeljövőben? Már nagyon izgulok, és kicsit félek is, hogy minden rendben legyen.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. máj. 25. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
99%
39 hetesen biztos lehetsz benne hogy hamarosan szülni fogsz :D
2022. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Abból kiindulva,hogy 39 hetes vagy,valószínűleg 100%.
2022. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyákdugo egyéni, hogy kinek mikor megy el. Nyákdugo elmenetele után ki mikor szül, az mindenkinek más. Hidegfrontok vannak úgy hogy lassan szülsz.
2022. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%
Ha semmi nem történne akkor is biztos lehetsz benne,hogy hamarosan szülni fogsz, így vagy úgy de kijön az a gyerek onnan 2 héten belül
2022. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek, akkor szerintetek sem magzatvíz ez a szivárgó folyás, ugye? Igazából ezért nem tudok megnyugodni, amúgy nem sürgetném a szülést. Igazán ránézhettek volna a kórházban, holnap szerintem megkérem az ügyeletes dokit, hátha, jobb a biztonság.
2022. máj. 25. 13:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd írj mi lett veled, könnyű szülést kívánok. 😊
2022. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!