Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Korhaz altal adott szulesi...

Korhaz altal adott szulesi tervvel fognak foglalkozni?

Figyelt kérdés
Sztk-s terhesgondozasra illetve NST re jarok. NST n mindenkinek adnak egy tobb oldalas tajekoztatast a szulesrol, ami tartalmaz egy szulesi tervet. Szerintetek erdemes kitolteni, fognak foglalkozni vele ha bemegyek szulni? 38+5 hetes vagyok, masodik babamat varom.

2022. máj. 25. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem. De azért töltsd ki hátha szerencséd lesz 🤷‍♀️
2022. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én félig meddig kitöltöttem, de nyűg volt az egész, mert én nem akartam szülési tervet készíteni, így meg kb muszáj volt, hogy ne legyek lecseszve, amiért üresen viszem a füzetkét.

Kíváncsi vagyok, hogy fognak-e vele foglalkozni. A héten vagy jövő héten kiderül. 🙃

2022. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk le se 💩ják...


Nalunk lehetőséget sem adnak rá, ráadásul semmi tájékoztatás, semmi "szórólap" semmi füzet.


Első gyereknél voltam a kórház szülésfelkészítőjén, ami ugye önkéntes. Ott mondták, hogy húúú de mennyi lehetőség van. Zuhany alatt vajudni, több pózban szülni, zenét hallgatni, párologtatni, illóolaj kutyafüle...gátvédelem, természetre hagyás, nem segítenek rá, stb.

Írjunk tervet, mert az olyan jó...


Megírtam, tök elképzeltem.

Zene, vittem pendrive-on, illoolaj, gátvedelem, labdán vajudás, néha zuhanyzás... szülni ahogy jólesik.



Aha. Leadtam a szülési tervet, majd megkérdezték, ezzel mit csináljanak?!


Zene és illat nélkül, ágyhoz kötve vajudtam, miközben 1000el nyomatták belém az oxitocint. Végül az első adandó alkalommal gátmetszéssel meglett a fiam, a hátamon fekve, kikötözött lábakkal. Mert "ez a protokoll"

2022. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!