Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha rendszeres a fájás, de...

Ha rendszeres a fájás, de kibírható, akkor az még nem a szülés, ugye?

Figyelt kérdés
Mondjuk 10 percenként jön, de nem erősebb mint egy erős menstruációs görcs, szóval simán bírható, magzatvíz sem ment még el. Az már a szülés kezdete, vagy inkább jósló? Meddig érdemes várni?
2022. máj. 25. 17:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Lehet a szülés, nekem így indult. Ha már sűrűbbek, meg kell kapaszkodnod, akkor valószínűleg szülés.

Zuhanyozz le langyos, meleg vízzel, ha elmúlik, csak jósló, ha erősödik, akkor lehet szülés.

2022. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
A tíz perces még ilyen. Szóval bármi lehet.
2022. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Lehet szülés. Hányadik hétben vagy? Meleg vízben zuhanyozz le, ha nem múlik sanszos, hogy ez már igazi.
2022. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
lehet igazi. inkább úgy készülj
2022. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
39 hetes vagyok ma. Egy órája indult az egész, rögtön kb 10 percenként jöttek a fájások, de nem vészesek, simán tudok jönni-menni mellettük. A zuhany jó ötlet, ha nem válik be, még várok egy kicsit, kíváncsi vagyok mi lesz a vége. :)
2022. máj. 25. 17:30
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem is most azért írd majd meg mi lett. Ha ez már az igazi, könnyű szülést! :)
2022. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Ha rendes fájásaid vannak, és nem csak jósló, akkor nagyon durván irigyellek. 😅 Ma vagyok 39+4 hetes, reménykedtem, hogy a hidegfront meghozza nekem is a babát, de semmi jele.

Kitartást neked, és könnyű szülést, ha ez már az! 😊

2022. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
nem rögtön vannak erős fájások. először menstruációs erősségű simán lehet
2022. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, neked is kitartás és könnyű szülést majd, 7-es! :) A zuhany után én ugyanúgy állok, se kevésbé, se jobban nem fáj, nem lett gyakoribb a fájás azóta sem. Most már tényleg kezdek izgulni mi lesz. :D
2022. máj. 25. 19:11
 10/23 anonim ***** válasza:
56%

A jósló fájás és az "igazi" fájás közt az a különbség hogy az igazi végén baba lesz. 😁

Lényeg, hogy sosem lehet egyértelműen tudni, kitartást, szép szülést!

2022. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!