Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor rendeződik...

Szülés után mikor rendeződik a ciklus?

Figyelt kérdés

Februán 1-én szültem és májusba jött meg először a mensim. Azóta nem jött meg. Terhes nem vagyok mert védekezünk a férjemmel és a biztonság kedvéért teszteltem is.

Normális ez szülés után? A 6 hetes kontrollon a doki mindent rendben talált.



2022. jún. 22. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen normális, ki is maradhat hónapokig. Ha szoptatsz is, az még egy lapáttal rátesz.
2022. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Szoptatsz?


Én pl 9 hónapja szültem, szoptatok és még 1x sem jött meg

2022. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
1 évig normális.
2022. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugtattatok :)

3,5 hónapig csak szoptattam, most viszont szopi után kap tápszert is mert nincs elég tejem sajnos

2022. jún. 22. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
De még van tejtermelésed, így belefér :)
2022. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Amíg szoptatsz, minden normálisnak tekinthető. Nekem 19 hónap után jött meg, de amíg folytattam a szoptatást, addig kicsit összevissza volt erősségre, időre is.
2022. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Endokrinológus-nőgyógyász doki nekem fél évet mondott. Ez szoptatás esetén is vonatkozik, hogy ennyi idő után kontroll kell, ha nem jön.
2022. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt a lányom, mikor megjött. Rögtön pontos lett. ( 2 évig szoptattam, nem zavart bele).
2022. jún. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!