Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházi csomagban ezek szükség...

Kórházi csomagban ezek szükségesek?

Figyelt kérdés

Van pár dolog a listán, ami nem tudom, tényleg olyan fontos-e.

Az egyik a köntös. Pár hét múlva esedékes a szülés, tehát még mindig meleg lesz, kell-e bentre köntös?

Illetve írnak ilyet, hogy sportkupakos kulacs. Ez gondolom azoknak, akik esetleg nem bírnának felkelni, kényelmesebb inni belőle?

De felkelni ígyis- úgyis fel kell gondolom.

Cumit kell bentre? Ez nincs rajta, csak egy ismerőstől kérdezték bent.


2022. júl. 1. 10:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%

Köntös felesleges, en télen szültem, de akkor is olyan meleg volt benn, hogy nem kellett,ilyenkor meg pláne.


Kulacsot is feleslegesnek tartom, en 1,5literes üvegből ittam a vizet.


A cumi attól függ, hogy szeretnéd-e hogy cumis legyen, több korhazban nem díjazzák, mert bezavarhat a szoptatasba, de a te döntésed.

2022. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
A sportkupakos kulacsot azért mondják, mert ha császár lesz végül, akkor a spinál után a fejed nem emelheted majd meg és sokat kell inni.
2022. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
Egyiket sem vittem, nem is hiányzott.
2022. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A cumihoz én sem ragaszkodom egyébként.

A kulacsot tekintve pedig, eddig nem úgy tűnik, hogy csm lenne, persze ki tudja mit hoz a jövő. Csak már így is kicsit szerintem sok "mi van ha esetleg mégis kellene" dolgot vettem meg, hogy legyen, mert ki tudja 🥴

2022. júl. 1. 10:23
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor azokból szelektálj inkább.

A császár benne van a pakliban, és a 35fokos kórtetemben a kutya se megy oda h megkérdezze h innál e. Ha jófejek a szobatársak segítenek persze, de pohárból akkor se tudsz inni műtét után.

Cumi nem kell bent, max ha nagyon ordít majd a férjed beviszi.

Köntös se kell majd

2022. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
34%
Császár után 6 órán át az őrzőben leszel, ahol veled lehet a hozzátartozód. Tök fölösleges a kulacs, engem a férjem itatott szívószállal pohárból. Utána visznek az osztályra és már úgyis fel kell kelned és ott már nem fognak a nővérek itatni meg istápolni, ugyanúgy kell csinálni mindent mintha mi se történt volna.
2022. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát az, hogy nem tervezed a császárt sajnos benne van a pakliban. Egyébként én ilyen szívószálas kulacsot vittem és vajúdás közben a férjem azzal itatott. Szerintem pohárból, üvegből baromi kényelmetlen lett volna, de ez szuper volt. Akinek eddig ajánlottam, mindenkinek nagyon bejött. Köntöst vittem, felesleges volt, pedig októberben szültem. Én csinosabb szoptatós hálóingeket vittem, teljesen jó volt. Ha szoptatni szeretnél én cumit nem vinnék. Ha nem akarsz, akkor persze jó tud lenni.
2022. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam az őrzőben. Összevarrtak és vittek is le a szobába, mind a 2x
2022. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Őrzőben nem lehetett velem a férjem császár után. Csináltak a szülésznők jó hosszú szívószálat hogy elérjem. Cumit vittem,az foglal a legkisebb helyet.. bar nem kellett,így voltam nyugodt,ha éjjel 3-kor kell,nem tudja bevinni a férjed..

Köntöst vittem,egy vékony nyárit,ugyanis nálunk nem lehetett saját pizsi/hálóing,a kórházi meg hasig nyitott és kb.mindegyikről hiányoztak a gombok..kilógó mindennel meg csak nem akartam lesétálni vizsgálatra/büfébe..a helyi kórházról érdeklődj ezekről ( saját pizsi pl), meg apuka bentlétéről,mert biztos változó. Bár egy nem szeparált őrzőben semmi keresnivalója egy férfinek,a többi anyuka miatt,akiket időrendben állítgatnak felfele meg adják fel a bugyikat és minden kilátszik.

2022. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Akkor beszerzek egyet...

Hol lehet ilyet kapni, pl Decathlon?

Akkor cumi is kilőve.

2022. júl. 1. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!