Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni vérzéshez Tena...

Szülés utáni vérzéshez Tena Lady-t használtatok vagy megfelel erre a célra pl. : always éjszakai vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kelleni fog a tenna hacsak nem akarod 5 percenként cserélgetni.
2008. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A sima éjszaki betét majd 3-4 nappal a szülés után.

Sajnos addig kell az a marha nagy betét :(

Nem túl kényelmes, de azt is cserélgetni kell rendesen...

Ezen kívül javaslom az eldobható bugyit is az első 3-4 napra.


Üdv, 13 napos baba anyukája

2008. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a kórházban adtak Tenát, de én csak 2 napot voltam bent. Addig azt használtam, itthon már Libresse Classic-ot, az elég vastag, a legnagyobb nedvszívóképességűt persze. Nem cserélgettem két percenként, pedig elég erősen véreztem.
2008. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én libressz éjszakait vettem,az elég hosszú és mégis csak 3mm,és tökéletesen elég volt,sose áztam át és nem kellett annyira sűrűn se cserélnem.De tegyem hozzá,a terhesség előtt se volt erős a vérzésem-bár lehet hogy semmi köze hozzá :-)
2008. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem elég volt a libress éjszakai! és kényelmesebbnek is találtam, mint a tenát.
2008. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Akkor mázlisták vagytok, nekem még az sem volt elég, mert a Niagara hozzám képest csörgedező kis patak volt.

Mi nem kaptunk a kórházban, csak kb fél kiló vattát közvetlenül a szülés után.

2008. dec. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!