Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már a menstruációm visszaté...

Ez már a menstruációm visszatérése lesz?

Figyelt kérdés

7 hetes a babám, a gyermekágyi vérzés az 5. hét után teljesen elmúlt. Két napja enyhe rózsaszín folyást tapasztalok, ami mára picit erősebb lett, de még mindig sokkal kevesebb, mint egy menstruációs vérzés. Lehet, hogy kezd visszatérni a ciklusom, csak az első ilyen összevissza? Nálatok hogy volt? Nem korai még, főleg hogy szoptatok?

A másik probléma, hogy mióta ezt tapasztalom, kevesebb a tejem is jóval. :( Ez vissza fog állni?



2022. júl. 12. 08:56
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem a gyermekágyi az 5. héten múlt el és 8. héttől jött meg a rendes menstruáció. 7-8 napig tartott, elég kevés mennyiség volt (terhesség előtt 3 napig tartott). Utána rendesen 30 naponta jött meg. 2 évig szoptattam a babómat :)
2022. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én babám most 7 hetes. Tegnap tapasztaltam valami nagyon halvány rózsaszín folyást, én naívan még a gyermekágyra fogtam. Ma mentem szülés utáni kontrollra, ahol a doki közölte, hogy úgy látja menstruálok, vagy menstruálni fogok, van egy kis vérzés (én vérzésnek nem nevezném, amivel eddig találkoztam). Kikerekedtek a szemeim, még nem számítottam rá. Azt mondta ez normális, ahogy az is, ha mostantól rendszeresen megjön, meg az is, ha nem. Szoptatás alatt minden normális.
2022. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!