Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Még nem vettem észre, hogy...

Még nem vettem észre, hogy elment volna a nyákdugó. Előfordulhat, hogy nem is fogom észrevenni? Ha esetleg elment már, csak nem vettem észre, akkor veszélyes lehet a babára a nemi élet?

Figyelt kérdés

Ma többször volt hasmenésem, menstruációhoz hasonló görcsök és derékfájás. Még nem az igazi fájások. Az elmúlt pár napban nagyon aktív volt a babánk, viszont ma alig mocorgott. Első terhesség és izgulunk nagyon, hogy mikor és hogyan indul be a szülés.

38+4 hét


2022. szept. 13. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Két terhességből egyszer se vettem észre mikor ment el. Elsőnél elfolyt a magzatvíz másiknál fájásokkal kezdtünk, de nyákdugóval sose találkoztam. Szóval lehet te sem fogod észrevenni.
2022. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen. Rögtön a magzatvíz elfolyásával indítottunk.
2022. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik terhesség alatt sem találkoztam vele
2022. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, én most teljesen ellenkezőjét fogom írni az előző válaszoknak. Szerintem meg nem lehet NEM észrevenni, hacsak nem mesterséges burokrepesztés által távozik a nyákdugó is.


Semmivel sem összetéveszthető, én egyértelműen tudtam, hogy ez a nyákdugó. Előtte már fájások előzték meg, de éreztem, hogy valami nagyobb dolog távozott, és tényleg pont olyan volt, mint a leírásokban.

2022. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 gyerekem van,egyiknél sem távozott otthon a nyákdugó,nem tudom hogy milyen az.Egyszer sem repesztettek mesterségesen burkot.
2022. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!