Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csak jósló vagy igazi? Ha már...

Csak jósló vagy igazi? Ha már valódi fájások vannak, akkor is van ilyen, hogy nem rendszeres egy ideig? A baba mennyire mozgékony igazi fájások esetén?

Figyelt kérdés
Volt már 3x,amik 5 percenként jöttek kb, de megint össze vissza van kicsit és néha nem tudom eldönteni, hogy a mocorgása miatt kezdek fájni, vagy mert van valami. Most, hogy itt tartok olyan aggasztó, hogy vajon mikor is.😅 37+5( 34nél vissza kellett tartani)
2022. szept. 23. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A valódi nem rendszertelen. Tusolj le, ha meleg víztől elmúlik, jósló, ha erősödik, szülni fogsz.
2022. szept. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudni fogod hidd el, hogy mikor jönnek az igazi fájások. Pár hete még én sem hittem el ezt az állítást, azóta már én is megtapasztaltam, valóban összetéveszthetetlen.
2022. szept. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

igaza van a 2esnek, én se hittem volna.

nekem éjjel indult, fájásra ébredtem. előtte egész du. jóslóim voltak (vagy csak rendszertelenek voltak még a fájások)

2022. szept. 23. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezekről voltam meggyőződve,egészen az 5.gyerekig.Előtte mind a 4-nél teljesen egyértelmű volt,hogy indul a buli.A legkisebbemnél annyira nem,hogy csak azért mentünk be a kórházba,mert gyanús volt,hogy mindig csak visszatér a fájdalom egész nap,és tudtuk hogy még covid teszt is lesz nehogy ne lehessen bent a férjem.Se nem erősödött,se nem sűrűsödött,sőt elmúlt zuhanyzásra.Aztán kiderült,hogy azok a fájásocskák,(mert vígan elvoltam velük egész nap)mégiscsak 4 ujjnyira tágítottak.Úgyhogy 1 óra múlva megszületett a baba.Szerintem ha már kellett visszatartani,nézesd meg magad.
2022. szept. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt egyértelmű. Össze-vissza jöttek a fájások és végig azt hittem csak jóslók, aztán egyszer csak elfolyt a magzatvíz. Ekkor esett le, hogy ez már élesben megy. Utána már beálltak fixen három perces, majd két perces fájásokká. Alig értünk be a kórházba.
2022. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!