Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Telhet napokba is a fájások...

Telhet napokba is a fájások rendszereződése?

Figyelt kérdés
39+5 hetes kismama vagyok. Jóslóim már hetek óta vannak. A napokban elment a nyákdugó is vérrel keverve. Szombaton voltam a kórházban, mert voltak már összehúzódásaim, de a gép azt mutatta, hogy még nem erős és nem volt rendszeres. A baba jól volt és azóta is mozog, ahogy szokott. Most 8 órája erős alhasi görcseim vannak derékfájással, olyankor alig kapok levegőt. Ezek kb 1 percig tartanak, de csak 7-10 percenként jönnek, teljesen változó. Meleg zuhany hatására enyhült, majd újra kezdődött de nem sűrűsödik. Szombaton azt mondták, hogy csak akkor menjek a kórházba, ha már legalább egy órája 3 percesek. Lehet ez még napok kérdése? Szerdán megyek az orvosomhoz a kiírt napon. Nagyon kimerült vagyok már és se aludni, se enni nem tudok.

2022. okt. 3. 16:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy 4 centire volt kitágulva a méhszáj szombaton.
2022. okt. 3. 16:17
 2/18 A kérdező kommentje:
*kinyílva. Látszik már nem vagyok magamnál 🤦‍♀️
2022. okt. 3. 16:18
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

én bemennék... és nem 3 percesekkel, főleg ha 4 ujjnyira nyitva vagy. kitudja 3percesekből mikorra lesz 1perces... én nem is éreztem minden összehúzódást pl., és pár óra alatt 1 ujjnyiról 4ujjnyira nyiltam, 1.50től fél5re 1ujjnyit tágultam és 8.30ra meglett a baba.

szóval menj be, nézzenek meg, legfeljebb hazaküldenek..

2022. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább bemennék a helyedben :)
2022. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

4 ujjnyival hazaengedtek?!


Engem 3 ujjnyival benn fogtak. 1 óra mulva burkot repesztettek és rá 2 órára meglett a lányom.

2022. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Indulj!Nekem itthon egyáltalán nem voltak rendszeresek,nem is erősödtek,sőt néha spontán abbamaradtak pár órára,valamiért mégis bementünk.Hát teljesen el volt tűnve a méhszáj,a burok tartotta bent.Megvizsgáltak,burkot repesztettek, rögtön tolóim lettek,és 10 perc múlva megszültem.A fájásaim annyira voltak lightosak itthon,hogy boltba voltam velük,megfőztem,kivasaltam stb.Abszolút nem éreztem,hogy komoly lenne.
2022. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Bementünk végül. Másfél óráig voltam gépen, majd ugyanazt mondták és hazaküldtek 😞. Annyi, hogy már erősebb fájásokat mutatott a gép, de továbbra sem elég rendszeresek. A méhszáj maradt 4 cm. Én külföldön, vagyok, azt elfelejtettem írni. Itt minden lazábban van kezelve ezzel kapcsolatban, ez esetben ez nem megnyugtató. Azt tudom, hogy otthon 4 cm esetén már nem igen engednek haza. Azt mondták megint, hogy akkor menjek, ha sűrűn jönnek és már “sírok” annyira fáj. Továbbra is folyamatos erős menzesz szerű görcseim vannak. Én nem tudom mi lesz. Szerdán megkérdezem az orvost meddig megy itt ez a kínzás. Köszönöm a válaszokat!
2022. okt. 3. 21:06
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Haha! Nekem egyáltalán nem lettek rendszeresek a fajasok. Egyáltalán. Konkrétan meg a kitolasnal és össze-vissza kellett tolnom. Meg mondta a szülésznő is ez nem jó fajas. Hat mondom az lehet, de hogy behalok az tuti.
2022. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom mi lesz így. Ha nem lesznek rendszeresek, akkor egyszercsak megszülöm itthon, vagy én nem tudom. Nagyon el vagyok keseredve és félek 😞.
2022. okt. 3. 21:36
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Indulj el befelé. Nem mindenki tankönyvi eset. Mondd ezt el mind, hogy nem alszol x ideje, nem tudsz enni se, ki vagy merulve. En pl kaptam infuziot is emiatt.
2022. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!