Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második babádat hogy szülted?c...

Második babádat hogy szülted?császár után...Kérheted a császárt megint vagy alapból úgy készülnek? Okoskodók kíméljenek.

Figyelt kérdés

2022. nov. 4. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 éven belül történt akkor kérhetsz, de kórháza válogatja. Van ahol alap a császár, ha az előző is az volt. Kérdezd meg a kórházat ahol szülnél.
2022. nov. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően császár után császár az alap. Viszont ez erősen függ attól is, hogy mi miatt volt császárod, illetve mennyi idő telt el azóta. A kórház hozzáállása is nagyban befolyásolja a dolgot, illetve az éppen aktuálisan bent lévő orvos is dönthet tőled függetlenül, ha úgy látja indokoltnak, bár utóbbi inkább az újabb császárra vonatkozik a vbac ellenében (tehát anya vbac-et szeretne, de az orvos nem engedi).
2022. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy most már egyre inkább támogatják a kórházak a vbac-t. Nekem 2.5 éve volt császárom, most ha nem lesz semmi komplikáció, akkor hüvelyi szülésre készülünk
2022. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Császár után normál.
2022. nov. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Császár volt a második is. Nem kértem.
2022. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :):)

Cukor miatt volt q császárom meg leiden mutációm is volt plusz nem tágultam..

2022. nov. 4. 12:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából olyan mintha több császár lenne mostanába..
2022. nov. 4. 12:36
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, jól látod, több a csm.

Mikor én szültem 1 éve, a szobatársamnak is császár volt, mert "félt a szüléstől".

Ez eddig oké, csak nem volt vicces mindent helyette megcsinálni, mert ő alig bírt mozogni is.

Még a csomagját is én hoztam fel neki, meg én pakoltam neki stb..

2022. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon rendes volt tőled :)mi 6an voltunk egy szobába 5 en császárosak voltak.

Nem egyszerű az sem sajnos

2022. nov. 4. 20:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő is, hogy ki hogy éli meg a császárt. Én mindkétszer viszonylag simán fel tudtam állni utána (amikor már lehetett), járkáltam a kórteremben körbe, stb. Persze fájt, de az motivált, hogy ha el tudok menni egyedül wc-re, akkor kihúzzák belőlem végre azt a telibevert tetves katétert, ami úgy zavart, mint semmi más a világon addig 😃

Lányom születésekor volt egy szobatársam, aki elküldött a francba, merthogy én "száguldozom", ő meg alig tud mozogni (kb 2 óra eltéréssel császároztak minket). A fiam születésénél meg én küldtem el a francba a szobatársamat, mert ő tényleg valami brutálisan jól viselte, úgy mozgott, mint akivel semmi nem történt, nemhogy egy hasi nagyműtét.

Hogy a kérdésre is válaszoljak...bár gondolom ebből kiderült: nekem a második szülésem is csm lett. Kérni nem kértem, csak éppen indokolttá vált. De a kórház preferálta volna a vbac-t egyébként, ha minden jól ment volna.

2022. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!