Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha programozott császárt...

Ha programozott császárt beszéltem meg az orvosokkal,de elindult a vajúdás, akkor még császározhatnak mielőtt kijön a baba hüvelyi úton? Vagy akkor már késő, és természetesen kell szülni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 20. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ mennyire előrehaladott a dolog.
2022. nov. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a baba a szülőcsatormában van, akkor már nincs visszaút.

A vajúdás nem zárja ki a császárt. Sőt, van, akinek direkt indítják előtte.

2022. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

11 kor volt a császárom(programozott),de reggel 5 kor elindultak a fájások amik persze rendeződtek és erősödtek.

Senki meg nem nézett ,hogy milyen állapotban vagyok vagy hogy mennyire tágultam ki csak 11 kor betoltak a műtöbe mert akkor volt hely.

Azért vagy program császárra kiírva mert van valami kockázata a szülésnek igy nem fogják hagyni hogy természetes úton szűlj.

2022. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm megszülte természetesen a 2. gyerkőcök, mert olyan gyorsan jött, hogy esély sem volt császárra. Engem császároztak, bár 1,5 nappal a kiírt időpont előtt spontán beindult a szülés. Összesen 2,5 órát vajúdtam műtét előtt.
2022. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Mi az hogy megbeszélted az orvossal? Úgy tudtam hogy nem kívánság műsor hogy hogyan szeretné az ember megszülni a gyerekét vagy én tudtam rosszul?
2023. márc. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!