Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikres anyukák , 2peteju...

Ikres anyukák , 2peteju ikreket várok. Ti hogy szültetek? Természetesen vagy császár? Hányadik hétre születtek?

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan a betöltött 37. héten, természetesnek indult de az utolsó pillanatban sürgösségi császár lett, mert annak a babának a szívhangja leesett aki másodszorra bújt volna ki. Minden jót! :)
2022. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Bár én nem ikreket várok, de mivel kétpetéjű iker vagyok, anyám tapasztalatát tudom leírni neked. Mi a tesómmal 28 évvel ezelőtt természetes úton születtünk 38. hétre. Szóval a természetes út szerintem járható, ha minden rendben van. Persze mostanában vannak kórházak, ahol protokoll szerint pcs van ikrek esetén,úgyhogy érdemes utána kérdezni ott, ahol szülni tervezel, hogy mire készülj.
2022. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szent imrebe a körzetes kórház szerencsére ott tamogatoak
2022. nov. 24. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Az jó, ha támogatnak. Sok szerencsét a természetes szüléshez 🙂 De azért lélekben készülj arra is, hogy bármi apró komplikáció felmerül, rögtön tolnak majd a műtőbe. Nem tudom, hány hetes vagy,de írd majd meg hogyan alakult végül 🙂
2022. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
A 34.héten volt császár, beindult a szülés magától, meg már bent feküdtem, így vittek a műtőbe. Az egyik haránt, a másik faros volt egyébként, de én amúgyis programcsászárt akartam.
2022. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Császár, 39. héten. Rosszul feküdtek és 41 éves voltam akkor, ezért lett programcsászár.
2022. nov. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Császár, MMD ikrek voltak úgyhogy a protokoll szerint betöltött 36 hèt volt a maximum, ameddig húzni lehetett.

Nekem azt mondták amikor befektettek, hogy mindenképp császár lesz, hiába voltak koponyavégűek mindketten.

Aztán mire oda került a sor B baba megfordult medencevégbe és lábbal előre szedték ki.

De ezt tényleg kórháza válogatja, van sok olyan ahol a természetes szülést támogatják ikrek esetében is, én sajnáltam is hogy itt nem így volt.

2022. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!